Zwiastun promujący trzeci sezon Westworld. Jest na co czekać!

Podczas San Diego Comic-Con 2019 HBO zaprezentowało oprócz zapowiedzi Watchmen również zwiastun promujący trzeci sezon Westworld. Dodatkowo dostaliśmy kilka ciekawych plakatów promujących bohaterów serialu. Zobaczcie sami.

Czytaj też: „To będzie jak kolejna rozgrywka w Wiedźmina 3”, czyli Cavill o swojej roli w serialu Wiedźmin

Westworld jest jednym z najambitniejszych seriali HBO, zwłaszcza w gatunku science-fiction. Szybko zyskał ogromną liczbę fanów, którzy snuli na jego temat ogrom teorii. Dobrze wiemy na przykładzie Gry o tron czy też Avengers: Endgame, że fanowskie teorie doskonale napędzają hype wokół produkcji. Tak było właśnie w przypadku Westworld, zwłaszcza, że twórcy dali im do zrozumienia, że specjalnie podsuwają im pewne tropy.

Zwiastun promujący trzeci sezon Westworld zapowiada wiele scen akcji, dramatów i pojawienie się nowych bohaterów. Zdaje się, że fabuła skupi się na zbuntowanych androidach, które w finale poprzedniego sezonu zdołały uciec z parku rozrywki. Dodatkowo widzimy, że nowa odsłona pokaże zupełnie nieznany park rozrywki, którego motywem przewodnim będzie okres II Wojny Światowej.

https://youtu.be/64CYajemh6E

Prócz znanych z poprzednich sezonów aktorów, takich jak Evan Rachel Wood, Thandie Newton, Jeffrey Wrighta, Luke Hemsworth czy Ed Harris zobaczymy też nowe twarze. Do obsady dołączyli: Tessa Thompson, Lena Waithe, Vincent Cassel i Aaron Paul.

Na razie nie wiadomo kiedy dokładnie trzeci sezon Westworld zadebiutuje na HBO, wiadomo tylko, że będzie to w 2020 roku.

Czytaj też: Avengers: Endgame zdetronizował Avatara!

Źródło: comicbookmovie.com