Zrzut ekranu z Marvel’s Avengers wygląda jak milion dolarów. Tylko, że podrobione

marvel's avengers, avengers

Nowy zrzut ekranu z Marvel’s Avengers wygląda rewelacyjnie. Tylko fani dalej narzekają na niektóre elementy.

Patrzę na nowy zrzut ekranu z Marvel’s Avengers i nie wierzę. Ta gra przeszła ogromną metamorfozę od pierwszej zapowiedzi! Tytuł od twórców serii Tomb Raider w końcu jest godny mówienia o nim „AAA”.

Od zawsze był jakiś problem z grafiką Marvel’s Avengers. Gra, która wykorzystuje taką markę, ma ogromne wsparcie finansowe, a twórcy nie raz pokazali, że znają się na technologii – nie może po prostu wyglądać tak jak na pierwszych zwiastunach.

Czytaj też: Star Wars: Squadrons – EA zaskakuje w kwestii mikrotransakcji

Teraz jednak wygląda tak:

Otwórzcie grafikę w nowym oknie i zobaczcie te szczegóły! Rewelacja. Chyba twórcy w najnowszym zwiastunie zdradzą istnienie wersji na PlayStation 5 oraz Xbox Series X. Nie wierzę, że aktualne konsole to uciągną.

Ale pojawia się też kilka uwag od graczy. Dalej wiele osób twierdzi, że nadchodzący tytuł zbyt eksperymentuje z wyglądem bohaterów. Thor wygląda jak Mysterio. Iron Man jakby twórcy nie mieli licencji, a Hulk jak popularny starszy Pan z memów. Cóż… Pamiętajmy, że w grze sami będziemy ustawiać wygląd naszych bohaterów, więc to od nas zależy ich strój.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News