Nie powinniśmy widzieć tych zdjęć Ford EcoSport Active 2021, ale tam!

zdjęcia Ford EcoSport Active 2021

Ford zjadł nieco swoją ofertę, ujawniając nową Pumę w połowie zeszłego roku i tym samym uderzając w popularność EcoSport. Ten jednak ciągle istnieje, a przed premierą już 6 listopada, kilka zdjęć tego nowego modelu wyciekło.

Ford EcoSport Active 2021 na przedpremierowym wycieku

Serwis Autonoción ujawnił szereg zdjęć nowego Forda EcoSport w wydaniu Active 2021, abyśmy mogli rzucić na niego okiem przed premierą 6 listopada. Ten na grafikach wygląda dokładnie tak, jak można się spodziewać, a mianowicie dzierży plastikowe osłony wokół nadkoli, progów bocznych, elementów konsoli, przyciemniane szyby i nowy projekt aluminiowych felg.

Czytaj też: Doczekamy się luksusowej marki Forda w Europie?
Czytaj też: Ile będzie kosztował Ford Mustang Mach 1?
Czytaj też: Ford ujawnił Mustanga Mach 1 dla Europy

Modele Active mają dwukolorowy wygląd z kontrastującym czarnym wykończeniem dachu i bocznych osłon lusterek. Źródło donosi, że Ford będzie sprzedawał EcoSport Active w Hiszpanii wyłącznie z 1,0-litrowym silnikiem EcoBoost w specyfikacji 125 koni mechanicznych i sześciobiegową manualną skrzynią biegów.

Czytaj też: Problem z pedałami zawstydził Forda. Dziesiątki tysięcy Mustangów z wadą
Czytaj też: Ford zmienia Mustanga Mach-E dla nas, Europejczyków
Czytaj też: Elektryczny Mustang z siedmioma silnikami kontra benzynowy kuzyn

Pomimo wizualnych ulepszeń terenowych, Active będzie miał konfigurację napędu tylko na przednie koła… przynajmniej w Hiszpanii, bo na innych rynkach może się to zmienić.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News