Zasilacz SilverStone ET500-ARGB celuje w budżetowy segment

Zasilacz SilverStone ET500-ARGB, SilverStone ET500-ARGB

Wielki gracz na rynku PSU skłonił się nieco niżej, bo aż do segmentu budżetowego, prezentując zasilacz SilverStone ET500-ARGB.

Zasilacz SilverStone ET500-ARGB

Firma SilverStone produkuje jedne z najbardziej zaawansowanych zasilaczy, ale te kosztują swoje i nie są aż tak potrzebne każdemu zestawowi PC. Tutaj do gry wchodzi model ET500-ARGB, który sprawia nawet wrażenie czegoś droższego przez swój 120 mm wentylator o głośności głośności 18 dBA z podświetleniem aRGB o 17 trybach, którym można manipulować za pomocą przycisku z tyłu.

Czytaj też: Poznaliśmy ceny procesorów AMD EPYC Milan
Czytaj też: Kruger and Matz DRIVE 9 to bardzo wytrzymały smartfon
Czytaj też: Adata prezentuje karty eMMC IEM5141A

Nowy zasilacz ET500-ARGB ma moc wyjściową 500 W i poziom sprawności potwierdzony cerytfikatem 80-Plus Bronze. Model ten dzierży konstrukcję z pojedynczą szyną +12 V i maksymalną mocą wyjściową rzędu 38 A, oferując oczywiście stałe okablowanie, ale z płaskimi przewodami.

Wśród przewodów znajdziemy tradycyjny zestaw, a więc wtyk ATX 24-pin, CPU 8-pin oraz 4+4-pin, jak również dwa złącza zasilania PCI-Express 6 + 2 pin i cztery SATA. Dodatkowo możecie liczyć na dwa złącza aRGB i trzy MOLEXy. .

Czytaj też: Thermaltake przedstawia chłodzenie UX210 ARGB
Czytaj też: 5G w Polsce bez Huawei – nowy raport pokazuje jeszcze większe straty
Czytaj też:
Mamy zdjęcia XFX Radeon RX 6800 QICK 319

Zasilacz ET500-ARGB jest wyposażony w najpopularniejsze zabezpieczenia (zabezpieczenie przeciwprzepięciowe, przeciwprzepięciowe, przeciążeniowe, przeciwzwarciowe i przed przegrzaniem, a także w aktywny obwód PFC). Wszystko to w obudowie o wymiarach 150 x 140 x 86 mm i wadze 1,37 kg. Ceny i dostępność pozostają nieznane.

Chcesz być na bieżąco z WhatsNext? Obserwuj nas w Google News