Zapowiedź Resident Evil 8 miała już być. To kiedy będzie?

resident evil seria, resident evil 8

Resident Evil 8 przestałoby być tajemnicą już kilka dni temu. O grze dalej jednak cicho.

Aktualny oraz przeszły tydzień obfitowałby w masę zapowiedzi gier. Dyskutowalibyśmy o nowych tytułach EA, Steam pokazałby nam ciekawe indycze produkcje, wiedzielibyśmy jak prezentują się tytuły na PlayStation 5 i pewnie jeszcze kilka rzeczy by się znalazło.

Nic z tego się jednak nie wydarzyło, ponieważ wszystkie imprezy growe zostały przesunięte ze względu na protesty w USA. Najwięcej gier mieliśmy zobaczyć na wydarzeniu Sony i ich pokazie gier PS5. To między innymi tam właśnie miała pojawić się nowa odsłona Resident Evil 8.

Czytaj też: Plotek o Bloodborne na PC ciąg dalszy. Wierzyć w to?

Przez opóźnienie pokazu gier, fani serii Resident Evil 8 muszą się wstrzymać ze świętowaniem. Kiedy nastąpi zatem ponowna szansa na ujawnienie gry? Tego aktualnie wiadomo. Wszystko uzależnione jest od Sony i ich nowego terminu pokazu.

Pewność co do tego, że Resident Evil 8 miał pojawić się 4 czerwca daje fanom to, iż tego dnia w PlayStation Store przeceniono tytuły z serii Resident Evil, które są rekordowo tanie na tym sprzęcie.

W Polsce cyfrową wersję Resident Evil 7 kupimy za jedyne 39 złotych. Polecam Wam tę produkcję, nawet jeśli nigdy nie graliście w poprzednie tytuły. To dobry moment na zapoznanie się z serią.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News