Weekendowe Nadania od InPost, bo potrzebujemy przesyłek bardziej niż kiedykolwiek

inpost

InPost uruchomił Weekendowe Nadania. Wkrótce paczki będą krążyć po całym świecie i trzeba działać nawet w weekendy.

Powoli zbliża się okres w roku, kiedy sprzedaż produktów będzie biła rekordy. A to Czarny Piątek, a to święta, a to Cyber Monday – będzie się działo. Tylko kiedy to wszystko nadać?

Czytaj też: Orange jest… zielone? Firma stawia na odnawialne źródła energii
Czytaj też: Harmony OS niedługo zagości na smartfonach Huawei
Czytaj też: Nokia chciała wskrzesić model N95. Jak dobrze, że to nie wyszło

InPost dla e-sklepów

InPost uruchamia dla e-sklepów Weekendowe Nadania. Jest to możliwość nadania przesyłek również w sobotę i niedzielę. Usługa odbiorów obowiązuje od 7 listopada do 20 grudnia 2020 r. i jest skierowana do wszystkich sprzedających, którzy posiadają konto w Managerze Paczek lub WebTruckerze.

Czytaj też: Nowy sztuczny neuron w zasięgu materiału 2D
Czytaj też: Test Vivo Wireless Sport. Mobilne słuchawki godne sportowców?
Czytaj też: Błędy druku 3D nie będą straszne dzięki temu systemowi

Co trzeba zrobić?

Jak skorzystać z tej opcji dla swojego e-sklepu? Aby skorzystać z tej możliwości, należy zalogować się za pomocą właściwego systemu (Managera Paczek lub WebTruckera), przejść na stronę z formularzem odbioru paczek, a następnie wypełnić odpowiednie dane i wysłać zlecenie. Formularz dostępny będzie od 6 listopada do 19 grudnia. Aby Kurier odebrał paczki w sobotę lub niedzielę, formularz należy wypełnić do soboty do godziny 13.00. Odbiory będą realizowane w soboty w godzinach 8:00-12:00 i 12:00-16:00 oraz w niedziele w godzinach 8:00-13:00.