WandaVision – jest pierwszy zwiastun serialu! Kiedy premiera?

WandaVision zagości na Disney+ szybciej niż myśleliśmy

Marvel w końcu postanowił pokazać pierwszą zapowiedź jednego z planowanych na najbliższe miesiące seriali aktorskich. Po opóźnieniu premiery Falcona i Zimowego Żołnierza pierwszym aktorskim serialem wchodzącym w skład MCU będzie WandaVision. Zobaczcie zwiastun, jest na co czekać!

Falcon i Zimowy Żołnierz miął być pierwszym aktorskim serialem wchodzącym w skład Kinowego Uniwersum Marvela. Niestety z powodu pandemii koronawirusa Disney postanowił opóźnić premierę, a to oznacza, że WandaVision będzie pierwszą taka produkcją, jaką obejrzymy. Dziś dostaliśmy pierwszy zwiastun i trzeba przyznać, że czegoś takiego w Marvelu jeszcze nie było!

Czytaj też: Disney opóźnia premierę serialu Falcon i Zimowy Żołnierz

Do tytułowych ról powrócą Elizabeth Olsen i Paul Bettany. Co ciekawe Vision zginął w Avengers: Infinity War, więc czekamy na wyjaśnienie jakim cudem powraca w serialu. Wydaje się jednak, że najbardziej prawdopodobne jest, że to wszystko to tylko wytwór mocy Scarlet Witch. Stąd i tak surrealistyczny styl rodem z sitcomów z lat 50. XX wieku. Wanda i Vision prowadzą bowiem wyidealizowane życie na przedmieściach.

Dodatkowo Dostaliśmy nowy plakat i kilka fotek z serialu, które wzbudzają jeszcze większą ciekawość, co tak naprawdę dzieje się w tej produkcji.

Premiera serialu WandaVision zaplanowana jest na grudzień 2020 roku.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News