The Umbrella Academy – pierwszy zwiastun 2 sezonu. Jest na co czekać!

The Umbrella Academy sezon 2 premiera, The Umbrella Academy sezon 2, The umbrella Academy 2 koronawirus, The Umbrella Academy 2 fabuła, The Umbrella Academy nowe odcinki

Po długim oczekiwaniu w końcu dostajemy pierwszy zwiastun 2. sezonu The Umbrella Acadmey. Obejrzałam zapowiedź już dwa razy i mogę szczerze powiedzieć, że jest na co czekać!

Czytaj też: Rozłąka – wyjątkowy serial science fiction z kosmosem w tle

Uwielbiamy szalonych superbohaterów, o czym dobitnie świadczy sukces Doom Patrol i The Boys, a także The Umbrella Academy, które szturmem podbiło nasze serca w ubiegłym roku. Szczegółów dotyczących nowej odsłony za wiele nie ma i naprawdę ciężko stwierdzić dokąd to wszystko zmierza. Nawet fani komiksów mogą mieć z tym problem, bo twórcy dość luźno adaptują materiał źródłowy. Ale wiem jedno – czekam z niecierpliwością, bo będzie dużo akcji, humoru i typowego dla tej rodzinki humoru!

Już 31 lipca dostaniemy kontynuację, którą dzisiaj Netflix promuje pierwszym, zwariowanym zwiastunem.

Ta sama dziwna rodzina. Jeszcze dziwniejsze problemy.

The Umbrella Academy to seria komiksów i książek Gerarda Waya. Opowiada o szóstce dzieci ze specjalnymi zdolnościami, które adoptuje miliarder Sir Reginald Hargreeve. W pierwszym sezonie dostaliśmy sporo zawirowań czasowych, wiele akcji, a finał zakończył się cliffhangerem.

Ellen Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher i Justin Min powrócą do swoich ról. Steve Blackman dalej piastuje stanowisko showrunnera. Wraz z twórcą komiksowego pierwowzoru serialu, Gerardem Way’em zajmuje stanowisko producenta wykonawczego. Wiemy również, że drugi sezon Akademii Umbrella ma liczyć 10 godzinnych odcinków i zadebiutuje na platformie 31 lipca

Zobaczcie też zdjęcia, które jakiś czas temu trafiły do sieci, a także serię plakatów promujących 2. sezon.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News