The Boys – znamy datę premiery 2 sezonu! Zobaczcie nowy plakat i klip

The Boys, The Boys sezon 2, Eric Kripke, Ojczyznosław, Billy Butcher, Karl Urban, Jack Quaid, Erin Moriarty, Chace Crawford, Jennifer Esposito, Antony Starr, Amazon Prime

W końcu Amazon Prime Video postanowił ogłosić datę premiery drugiego sezonu serialu The Boys. Zobaczcie plakat i zapowiedź, które zdradzają, kiedy zobaczymy nowe odcinki.

Czytaj też: Dark – Netflix przypomina fabułę dwóch poprzednich sezonów

Prace na planie 2. sezonu zakończyły się w listopadzie zeszłego roku. Jednak do tej pory nikt nie zdradził kiedy możemy spodziewać się premiery nowych odcinków. Spekulowano, że być może będzie to koniec sierpnia, bo właśnie wtedy miał premierę pierwszy sezon. Dziś Amazon Prime Video postanowił pokazać nową zapowiedź i plakat, które ujawniają datę premiery drugiej odsłony The Boys.

Nowe odcinki pojawią się na platformie już 4 września.

Do tego wczoraj na Instagramie serialu pokazała się zapowiedź z nową bohaterką, która pojawi się w 2. sezonie. Będzie to Stormfront, która w Siódemce zastąpi Niewidzialnego zabitego przez Hughiego. W komiksach była to postać męska, której moce by były zbliżone do tych Thora i Shazama. W serialu będzie to jednak kobieta a wcieli się w nią Anya Cash.

W 2. sezonie The Boys powrócą: Karl Urban, Jack Quaid, Erin Moriarty, Chace Crawford, Jennifer Esposito, Antony Starr, Dominique McElligott, Jessie T. Usher i Nathan Mitchell.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News