Ten SUV będzie elektrycznym flagowcem BMW. Oto ciągle testowany iNext

Już za rok BMW zaprezentuje swojego flagowego elektrycznego SUVa, jakim będzie model iNext, który wystąpił ostatnio przed obiektywem, ciągle dzierżąc kamuflaż.

Najnowszy zestaw zdjęć szpiegowskich od Motor1 ukazuje nam pojazd testowy odziany w tradycyjną, choć niezbyt grubą powłokę kamuflażu, ukazującą subtelne szczegóły stylistyczne SUVa. Dostrzegamy projekty przednich i tylnych sekcji świateł, ciekawy, bo finezyjnie ścięty słupek C rodem z hatchbacka… i znacznie więcej.

Przyjrzyjcie się zdjęciom dokładnie, a ujrzycie nowe przednie reflektory, które zastępują dotychczasowe światła do jazdy dziennej czymś w rodzaju brwi w górnej sekcji. Brak specjalnie grubego kamuflażu ujawnia również dosyć pionową konstrukcję zderzaka z masywną, charakterystyczną kratką na środku.

Czytaj też: Taycan może nie być jedynym elektrykiem Porsche, czyli Panamera EV

To w tej kratce znajdą się czujniki do półautonomicznej technologii jazdy poziomu 3 samochodu. Pod nią z kolei możemy dostrzec strasznie głęboki i szeroki splitter. Na tyle z kolei wielka klapa bagażnika, na której znalazły się tylne światła. Poniżej zauważymy z kolei mały dyfuzor i brak rur wydechowych.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News