Tenet – spot telewizyjny zdradza datę premiery nowego zwiastuna

Tenet, Christoher Nolan, koronawirus, Tenet premiera, Warner Bros.p

Wszyscy oczekujemy premiery Tenet z kilku różnych powodów. Dla mnie, nawet przed koronawirusem, była to najbardziej wyczekiwana premiera tego roku. W sieci pojawił się spot telewizyjny zapowiadający premierę nowego zwiastuna. Zobaczcie!

Czytaj też: The Old Guard – Netflix prezentuje pełny zwiastun filmu. Kiedy premiera?

Fani twórczości Christophera Nolana czekali na ten film od dawna, a z powodu pandemii koronawirusa czekają na niego chyba wszyscy. Tenet ma być wyznacznikiem otwarcia kin i opłacalności wypuszczania w tym czasie produkcji na wielki ekran. Właściciele kin zapowiadają, że otworzą kina odpowiednio wcześniej przygotowując widzów na Tenet, a Nolan zaznacza, że zgodzi się na premierę tylko wtedy, gdy 80% kin na świecie zostanie otwartych. Specjaliści zaś przewidują, że opóźnienie premiery sprawi, że wszystkie większe kinowe premiery 2020 roku zostaną odwołane.

Porzućmy jednak na chwilę te ponure rozważania, bo do sieci trafił krótki teaser filmu Tenet. Materiał trwa zaledwie 16 sekund i pokazuje bardzo niewiele, ale najważniejsze jest, że zdradza datę premiery nowego zwiastuna! Trailer zadebiutuje już jutro, choć nie wiemy, o której godzinie, musimy więc być czujni.

https://youtu.be/r8GdE-3JKAI

O fabule Tenet wiemy niewiele. Głównym bohaterem jest tajny agent, który za pomocą podróży w czasie musi zapobiec wybuchowi III Wojny Światowej. W obsadzie zobaczymy takie gwiazdy jak: Michael Caine, John David Washington, Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Dimple Kapadia i Kenneth Branagh.

Premierę Tenet zapowiedziano na 17 lipca i wszyscy mamy nadzieję, że dojdzie do skutku.