Te repliki modeli Bentley Mulsanne są równie drogie, co niesamowite

Bentley Mulsanne, epliki Bentley Mulsanne, Mulsanne W.O. Mulinner, repliki Bentleya

Aby uczcić setną rocznicę, Bentley zdecydował się wypuścić limitowaną serię miniaturowych replik jednego z najlepszych samochodów w jego wydaniu. Mowa o modelu Mulsanne w edycji W.O. Mulliner.

Tak jak prawdziwego W.O. w wydaniu Mulliner powstanie tylko 100 przykładów repliki w skali 1:43 przy użyciu oryginalnych plików projektu pełnowymiarowego samochodu. Znakomity lakier Onyx i tapicerka typu Fireglow jest również doskonale odwzorowana.

Bentley Mulsanne, epliki Bentley Mulsanne, Mulsanne W.O. Mulinner, repliki Bentleya

Oprócz tej wyjątkowej miniaturowej wersji, dostępna jest również żywiczna wersja Mulsanne Speed ​​w skali 1:43, wykończona dokładnie tak samo, jak samochód wprowadzający na Geneva Motor Show 2016 z nadwoziem Julep i wnętrzem Beluga.

Bentley sprzedaje również miniaturową podobnie wykonaną wersję popularnego Continental GT, a dokładniej mówiąc, nowego kabrioletu Continental GT. Repliki Continental GT z wnętrzem Beluga i lenem.

Podobnie jak w przypadku modeli Mulsanne, wszystkie są wykonane we Włoszech i są sprzedawane w pudełku upominkowym Bentley. Każdy z tych misternie szczegółowych modeli samochodów można zamówić za pośrednictwem sklepu BentleyMotors.com w cenie od około 622 zł.