Tajemnice Red Dead Redemption 2 wciąż nieodkryte!

Tajemnice Red Dead Redemption 2 to wciąż masa nieodkrytych sekretów. Gracze do dziś starają się rozwikłać tajemnice gry.

Gry Rockstar Games słyną z tego, że zawsze odnaleźć w nich można masę ukrytych lokacji czy przerażających stworów. Ukryta scena morderstwa w Grand Theft Auto: Vice City czy teorie o postaci Mothmana w Grand Theft Auto: San Andreas rozpalają nas do dziś. Red Dead Redemption 2 nie jest wyjątkiem. Okazuje się, że w grze do dziś znajduje się pełno nierozwiązanych zagadek! Gracze w społeczności Red Dead Mysteries co rusz publikują nowe teorie. Jakie historie są tam przedstawiane? Jeden z graczy po wyjściu z poczty zauważył, że jego koń jest martwy. Czy to działanie tajemniczej siły, a może zwykły bug?

Inny z graczy prezentuje za to tajemnicze rysunki, które odnaleźć można na skałach. Jakie jest ich znaczenie? Czy duchy twórcy dają nam jakieś wskazówki?

O licznych spotkaniach z UFO już nawet nie wspominamy. A co z meteorytami, które są w grze? Gracze odnaleźli dwa z nich, a gra informuje, że jest jeszcze jeden! Tylko gdzie? I co się stanie, gdy odnajdziemy je wszystkie?

Rockstar Games znowu przygotowało teorii spiskowych na lata.

Czytaj też: Przyszłość Xbox Live – możliwości platformy na Switchu, iOS oraz Androidzie

Źródło: kotaku.com