Seria Xiaomi Mi MIX powróci? Są pierwsze poszlaki

Wydaje się, że fani serii Xiaomi Mi MIX w końcu doczekają się powrotu flagowej linii smartfonów. Tylko czy nowy model znów będzie kosztował fortunę?

Być może doczekamy się powrotu Xiaomi Mi MIX 

Ta linia chińskich flagowców od Xiaomi od początku charakteryzowała się innowacyjnymi rozwiązaniami i najwyższymi parametrami. Ostatnim smartfonem z tej serii, który przedstawiono był Mi MIX Alpha, który był właściwie działającym prototypem kosztującym krocie. Jednak fani serii od dłuższego czasu wyczekują powrotu tych flagowców.

Czytaj też: Instagram – nowa funkcja pozwoli na odzyskanie usuniętych zdjęć
Czytaj też: Walentynkowa promocja OPPO – smartfony i smartwatche w okazyjnych cenach
Czytaj też: Powstał generator obostrzeń covidowych

Xiaomi wielokrotnie obiecywało ich powrót i chyba w tym roku doczekamy się spełnienia tych zapewnień. CEO firmy opublikował na Weibo wpis, w którym sugerował, że nowy smartfon z linii Mi MIX jest przygotowywany. Zapytał też swoich obserwujących, czy 5800 zł (10 000 juanów) byłoby odpowiednią kwotą za taki nowoczesny smartfon. Zapytał też, czego fani oczekują od takiego sprzętu.

Oczywiście musimy mieć na uwadze, że CEO Xiaomi nie zapowiedział wprost, że chodzi o serię Mi MIX, więc równie dobrze mógł mieć na myśli coś innego. Pozostaje poczekać na kolejne informacje licząc, że będą już bardziej precyzyjne.

Chcesz być na bieżąco z WhatsNext? Obserwuj nas w Google News