Remake Demon’s Souls ma tajemnicze drzwi i w sumie nie wiadomo o co chodzi

demon's souls remake

I na pewno nie chodzi o pieniądze. Bo budżet deweloperzy mieli na pewno spory. Więc co może kryć się za tajemniczym przejściem?

Twórcy Demon’s Souls Remake nie są oryginalnymi deweloperami. Produkcja w pierwotnej wersji to dzieło From Software. Remake to za to dzieło Bluepoint Games. Autorzy remake’u wiernie oddali oryginał. Ale dodali coś też od siebie.

Czytaj też: Astro Bot maskotką PlayStation? Robociki mają na to szansę
Czytaj też: Assassin’s Creed Valhalla to taki sukces, że może i dobrze, że Cyberpunk 2077 uciekł?
Czytaj też: Co z Halo Infinite? Phil Spencer twierdzi, że mamy stare informacje

Remake idealny

Demon’s Souls Remake zgarnia same pochwały. Produkcja jest wymagająca, ale nie miesza w podstawowych założeniach oryginału. Dostajemy te same lokacje w nowej jakości. Nawet przejścia do lokacji, które w oryginale są zablokowane, bo twórcy część rzeczy wycieli też znajdują się w remake’u i też nie da się zobaczyć co jest dalej.

Czytaj też: Observer na PS5. Jak wykorzystywany jest DualSense?
Czytaj też: Czekacie na Elden Ring? A Phil Spencer już grał i co nieco zdradził
Czytaj też: Assassin’s Creed Valhalla na Xboxach. Porównanie miażdży Xbox One X

Remake+

Bluepoint nie tknęło zatem tego co święte dla graczy oryginalnej produkcji. Nie oznacza to jednak, że nie dodali nic od siebie. Jeden z graczy znalazł tajne przejście ukryte za magiczną barierą udającą… ścianę! Na jego końcu znajdują się drzwi. Czym są? To pytanie zadaje sobie teraz społeczność, ponieważ wychodzi na to, że jest to coś nowego i nikt nie zna odpowiedzi.