Prototyp Toyota Tundra 2022 na dotychczas najlepszych zdjęciach

Toyota Tundra 2022, Tundra 2022, zdjęcia Toyota Tundra 2022, Toyota Tundra 2022 wyszpiegowana

Toyocie udaje się ukrywać model Tundra nowej generacji przed wścibskimi fotografami, ale dziś nowa Tundra 2022 trafiła przed obiektyw, dzierżąc solidny kamuflaż.

Prototyp Toyota Tundra 2022

W rzeczywistości te zdjęcia są obecnie najlepszym zestawem (via Motor1), pokazującym nam to, co nowego znalazło się w tym pickupie. Wygląda na to, że przód nowej Tundry zachowa znany układ kratki ze swoimi grubymi poziomymi wstawkami, które stanowią spory kontrast do stosunkowo małych świateł przednich, kryjących się tutaj za białym materiałem.

Czytaj też: Toyota Crown zmieni się nie do poznania? Nowa generacja ma nas zaskoczyć
Czytaj też: Toyota zapowiada GR Supra Sport Top ze zdejmowalnym dachem
Czytaj też: Toyota Corolla w wydaniu Apex może zachwycić

Ten pickup ma czterodrzwiową kabinę Toyoty CrewMax, a do tej pory nie pokazał się w dwudrzwiowym wydaniu. Może Toyota tym razem wcale takiego nie planuje?

Na tyle tego prototypu Toyota postarała się o dokładnie ukrycie szczególnych elementów, ale po rozłożeniu kamuflażu możemy wyczuć poziome światła, czy zauważyć wydech na boku pomimo zestawu
„włosów”. Te z kolei sugerują znaczne zmiany w podwoziu lub zawieszeniu.

Czytaj też: Toyota zapowiada GR Supra Sport Top ze zdejmowalnym dachem
Czytaj też: Toyota Corolla w wydaniu Apex może zachwycić
Czytaj też: Napędzana wodorem Toyota Mirai nowej generacji wyszpiegowana

Jak podaje dalej źródło, Tundra 2022 na ulicy brzmiała tak, jakby pod maską dzierżyła V8. Jednak układ napędowy tego pickupa, to nadal więcej plotek, niż rzetelnych informacji, dlatego solidne szczegóły poznamy już w grudniu 2021, kiedy to zostanie ujawniony ten pickup planowany na 2022 rok modelowy.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News