Disney opóźnia premierę serialu Falcon i Zimowy Żołnierz

Falcon i Zimowy Żołnierz, Falcon, Antony Mackie, Sebastian Stan, Daniel Brühl , Disney, Disney+, marvel, seriale Marvela

Falcon i Zimowy Żołnierz miał być pierwszym serialem Marvela na Disney+, który pojawi się na platformie. Jego premiera planowana była na jesień 2020 roku. Niestety pandemia spowodowała opóźnienia produkcji a one przełożenie premiery.

Disney postanowił oficjalnie przełożyć premierę serialu Falcon i Zimowy Żołnierz. Informacja pojawiła się na stronie produkcji na Disney +. Oznacza to, że pierwszym aktorskim serialem Marvela na platformie będzie WandaVision, którego premiera nadal planowana jest na koniec 2020 roku.

Choć prace nad serialem oficjalnie wznowiono w Atlancie, to ekipa wkroczyła na plan dopiero niedawno. Dodatkowo czekają ich jeszcze zdjęcia w Czechach, które planowo mają potrwać do 12 października. Do tego należy jeszcze dodać postprodukcję, a niewykluczone, że i dokrętki. W takim przypadku jesień 2020 jest nieosiągalna i ciężko byłoby sobie wyobrazić, by Marvel chciał wypuścić pierwszy aktorski serial na Disney+, który nie będzie w stu procentach skończony. Dlatego właśnie premierę przesunięto na 2021 rok, jednak nie podając dokładnej daty.

Serial WandaVision nadal planowany jest na grudzień 2020 roku, więc wygląda na to, że produkcje fabularnie się nie zazębiają, a ich kolejność nie ma na siebie wpływu. Oczywiście są to tylko domysły, zwłaszcza, że wcześniejsze plotki mówiły o wzajemnych powiązaniach obu seriali. Jednak dopiero, gdy Marvel Studios wyda jakąś oficjalną informację w tej sprawie pozostają nam tylko przecieki.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News