Polski salon BMW M i M Motorsport to fenomen na skalę Europy

Polski salon BMW M i M Motorsport

27 stycznia w Mikołowie rozpoczął działalność pierwszy polski salon BMW M i M Motorsport, który jest też pierwszym w Europie Środkowo-Wschodniej.

Polski salon BMW M i M Motorsport

Właścicielem obiektu jest dealer BMW Sikora (Ireneusz Sikora), który w rzeczywistości zyskał tylko dobudowany kompleks wybudowany wyłącznie dla samochodów BMW M. Nowa placówka zapewnia także wsparcie serwisowe oraz ekskluzywne zaproszenia na wydarzenia na torze.

Czytaj też: Nowe BMW M440d xDrive 2022 zadebiutowało
Czytaj też: Wyniki BMW w Polsce w 2020 roku. Jak poradziła sobie firma?
Czytaj też: Najlżejsze nowe BMW M4 jest ciągle cięższe od starego M4

Klienci BMW M Sikora mogą liczyć na obsługę i wsparcie certyfikowanych doradców sprzedaży. Oprócz pełnej oferty drogowych modeli pasjonaci motorsportu mogą wybierać także spośród pojazdów znanych z torów całego świata: BMW M2 CS Racing, M4 GT3, M4 GT4, M6 GT3, M8 GTE oraz M4 DTM. Są to samochody z wyłącznie wyścigową homologacją (bez homologacji drogowej), zgodną z certyfikatami FIA, pozwalającą na starty w różnych seriach wyścigowych w całej Europie.

W nowym salonie kierowcy mogą nie tylko zapoznać się z pełną gamą modelową BMW M, w wyjątkowych indywidualnych konfiguracjach, ale również przetestować możliwości tych pojazdów podczas jazd próbnych. Dealer organizuje dla swoich klientów jazdy testowe odbywające się w klasycznych warunkach drogowych, jazdy na torze oraz „road tripy” w różnych malowniczych zakątkach Polski.

Czytaj też: Złoto i moc, czyli tuning BMW X5 M w wykonaniu Manhart
Czytaj też: Zimowe testy BMW 2 Coupe 2022 M Performance w kamuflażu
Czytaj też: Wyszpiegowano prototyp BMW X4 M 2022

Pod kątem wyglądu architektura salonu BMW M Sikora łączy w sobie elegancję i prostotę formy oraz dynamizm charakterystyczny dla marki M. Cały dach obiektu jest podparty na pochylonych filarach, a imponujące, ponad 4-metrowe szyby swoim kształtem nawiązują do logo BMW M. Nowoczesne wyposażenie i meble stworzone zostały specjalnie z myślą o koncepcji całego obiektu. Dodatkowo z myślą o klientach stworzono Strefę Lounge, komfortowe miejsce spotkań, sprzyjające relaksowi i odpoczynkowi.

Chcesz być na bieżąco z WhatsNext? Obserwuj nas w Google News