Plus z nową ofertą. Prosto, bez limitu i 5G dla wszystkich

Plus postanowił gruntownie odświeżyć swoją ofertę abonamentową oraz Internetu mobilnego. Mniej planów, większe pakiety danych, nielimitowany Internet oraz dostęp do sieci 5G dla każdego – tego mogą spodziewać się klienci.

Tylko trzy abonamenty w Plusie. Każdy z 5G

Zamiast dotychczasowych czterech ofert głosowych, Plus wprowadza tylko trzy – za 30, 50 oraz 75 zł. W każdej z nich dostępne są nielimitowane rozmowy SMS-y oraz MMS-y w Polsce oraz Unii Europejskiej. Do tego kolejno 2, 12 oraz 72 GB Internetu. Co ważne, bez względu na wybrany abonament, klienci mają dostęp do sieci 5G. Plus stał się więc pierwszym operatorem, który dostęp do 5G oferuje wszystkim klientom. Całkiem nieźle jak na sieć, która zawsze stereotypowo była nazywana skansenem technologicznym.

Czytaj też: Plus wprowadza 5G do ofert na kartę i daje dużo gigabajtów

Oferta nie różni się mocno od poprzedniej. Główną zmianą jest 5G dla wszystkich, co do tej pory było dostępny tylko w ramach czasowej promocji do 11 listopada. Z oferty zniknął abonament za 70 zł, w którym dostępny był pakiet 24 GB Internetu. Zapewne niewiele osób z niego korzystało, skoro za 5 zł więcej Internetu było już trzy razy więcej.

Czytaj też: Nadajniki 5G rosną jak grzyby po deszczu

Plus daje więcej Internetu w Internecie mobilnym. Oczywiście z 5G

Abonamenty Internetu mobilnego niezmiennie pozostały cztery. Podobnie jak ich ceny, które wynoszą – 30, 40, 50 oraz 70 zł.

Znacznie większe są za to pakiet danych. Zamiast dotychczasowych 30, 45, 60 oraz 100 GB mamy obecnie 30, 90, 120 oraz 200 GB Internetu do wykorzystania co miesiąc.

Czytaj też: [Konkurs] Rzuć nam wyzwanie i wygraj OPPO Reno4 Pro 5G

W przypadku wyczerpania pakietu danych uruchamia się usługa LTE bez końca. Pozwala ona na dalsze korzystanie z Internetu w pełnej dostępnej prędkości.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext.pl? Obserwuj nas w Google News