Odświeżenie BMW X4 2022 na zdjęciach w kamuflażu

Fotografom szpiegowskim udało się uchwycić nadchodzące BMW X4, które doczeka się aktualizacji w połowie swojej generacji. Co widać po tych zdjęciach?

Odświeżenie BMW X4 2022

Po pierwsze to, że odświeżenie, jak to odświeżenie – nie zrewolucjonizuje wyglądu tego BMW X4, a jedynie położy swoje lepkie dłonie na obu zderzakach. W tym przypadku najprawdopodobniej widzimy nie tyle zwykły model X4, a jego wydanie M Performance (M40i), na co wskazują dwie bardziej kanciaste końcówki wydechów.

Pod kamuflażem tego odświeżonego BMW X4 możemy też zobaczyć zmienioną osłonę chłodnicy, której kratka wydaje się mieć taki sam wygląd, jak w przypadku obecnie sprzedawanych modeli M Performance pokroju M135i, M235i Gran Coupe oraz M340i. Oczekuje się również niewielkich zmian w światłach i zderzakach.

Chociaż nadal nie mamy żadnych zdjęć przedstawiających wnętrze nowego BMW X4, z daleka dostrzegamy zakryty system informacyjno-rozrywkowy, co sugeruje zmiany w iDrive, ale na wielkie zmiany w kabinie nie ma co liczyć. BMW już nas do tego przyzwyczaiło.

Czytaj też: Rusza produkcja iX3. Ten elektryczny SUV będzie kluczowy dla BMW
Czytaj też: BMW M Mesh, czyli nowe wydanie modelu X2
Czytaj też: Nowy kabriolet BMW 4 już po premierze

Spodziewamy się, że odświeżony skład modeli BMW X4 będzie miał swoją premierę w przyszłym roku. Układ napędowy znów zapewne sprowadzi się do systemu XDrive, ośmiobiegowego automatu i rzędowego silnika o pojemności 3 litrów z turbodoładowaniem.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News