Oczyszczacz Samsung ze złotym panelem, ale jakie jest jego zastosowanie?

Samsung oczyszczacz

Samsung przedstawił swoje złote dziecko. A konkretnie oczyszczacz powietrza ze złotym panelem. Po co on jest?

Producenci technologii czasem wymyślają rzeczy wyróżniające się na tle konkurencji. Sam, gdy słyszę, że jakiś oczyszczacz powietrza ma „złoty panel” myślę, że pewnie chodzi o jakieś wsparcie w działaniu filtra lub inne zastosowanie usprawniające jego prace. Tylko, że tym razem chodzi o coś zupełnie innego.

Czytaj też: Koniec serii Galaxy Note? Jak jeden tweet wywołał burzę
Czytaj też: Elektryczny rower terenowy o wysokiej mocy, czyli Juggernaut Duo
Czytaj też: Conda, czyli połączeniu statywu i paska dla aparatu

Co wiemy o Samsung AX60 Gold?

AX60 Gold usuwa do 99,97 procent mikroskopijnych cząsteczek. Oczyszczacze Samsung wyposażone są w trzy filtry, które zatrzymują różnego rodzaju zanieczyszczenia. Filtr wstępny zatrzymuje m.in. kurz i sierść. Filtr węglowy eliminuje niebezpieczne gazy i zapachy, a filtr HEPA usuwa alergeny, bakterie i roztocza oraz wyłapuje cząsteczki PM1,0; PM2,5 i PM10.

Co z tym panelem? Chodzi tylko i wyłącznie o kwestie estetyczne. Jeśli komuś nie podoba się surowy wygląd tego typu urządzeń, to oczyszczacz ze złotym panelem może okazać się idealnym wyborem. Do tego AX60 w nocy zadba o zdrowy sen i nie będzie zakłócał odpoczynku. W trybie nocnym wyświetlacz jest wyłączony, a poziom natężenia dźwięku to zaledwie 21 dB.

Czytaj też: Scribit, czyli pierwsze w pełni przetwarzalny marker
Czytaj też: Te inteligentne okulary zawsze wskażą Wam drogę do domu
Czytaj też: Mikrofon VOCE od GELID zapowiada się świetnie

Filtr gratis

Samsung przygotował również specjalną promocję dla „Golda”. Od 2 listopada do końca stycznia 2021 roku, przy zakupie dowolnego modelu, otrzymacie dodatkowy filtr gratis! Warunkiem przystąpienia do promocji jest rejestracja produktu w ciągu 14 dni od zakupu z załączeniem dowodu zakupu, zdjęcia opakowania i numeru seryjnego oraz zdjęcia wyciętego kodu z opakowania, a także pozostawienie opinii o produkcie.