Nowy zwiastun Smętarza dla zwierzaków

Nowy zwiastun Smętarza dla zwierzaków

Smętarz dla zwierzaków (Pet sementary) to pierwsza, z czterech, adaptacji książek Stephena Kinga, które dostaniemy w tym roku. Zobaczcie nowy zwiastun Smętarza dla zwierzaków. Uprzedzamy jednak, zdradza bardzo wiele z fabuły.

Tegoroczny Smętarz dla zwierzaków już trzecia ekranizacja książki Stephena Kinga z 1983 roku o tym samym tytule. Czy ten horror wniesie coś nowego? Cóż, zwiastun na pewno pokazuje zmiany, jakich dokonano w całej historii. Nie wiemy na razie czy są to zmiany na lepsze. Na razie Pet Sementary prezentuje się niepokojąco i zapewne będzie obfitował w sporo jump scare’ów.

Zobaczcie sami nowy zwiastun Smętarza dla zwierzaków

https://youtu.be/zK0LNzU2TQ

Czytaj też: Zobaczcie zwiastun serialu Co robimy w ukryciu

Film opowie o Dr Louisie Creedzie (Jason Clarke), który wraz z żoną Rachel (Amy Seimetz) i dwójką dzieci przenosi się na wieś. Louis odkrywa dziwne miejsce pochówku zwierząt, ukryte niedaleko jego domu. Wiążą się z nim nietypowe obrzędy, np. pochody dzieci w maskach. Gdy w rodzinie Louisa dochodzi do tragedii, mężczyzna postanawia uwierzyć w to, co opowiada się o Smętarzu dla zwierzaków i wykorzystać jego tajemnicze właściwości.

Smętarz dla zwierzaków zadebiutuje w naszych kinach 3 maja.

Czytaj też: Ile potrwa film Avengers: Endgame?

Źródło: cnet.com