Pierwsze zwiastuny Jeep Compass 2022

Nowy Jeep Compass, zwiastuny Compass, Jeep Compass zwiastun

Jeep Compass powoli zbliża się do swojego odświeżenia, które zostało właśnie oficjalnie potwierdzone przez producenta. Ten bowiem ujawnił pierwsze oficjalne zwiastuny tego modelu.

Zwiastuny nowego Jeepa Compass 2022

Zwiastuny z udziałem Jeep Compass 2022 dotyczą zdjęcia jego frontu, które potwierdza linie pojazdu widoczne w zakamuflowanych pojazdach rozwojowych. Jedno zdjęcie ujawnia podkreśloną górną maskownicę nowym wykończeniem z poziomymi chromowanymi liniami.

Tuż poniżej znajduje się drugi, bardzo cienki wlot powietrza, który biegnie po bokach zderzaka, gdzie zresztą znajdują się światła przeciwmgielne. Same reflektory są z kolei cieńsze.

Czytaj też: Jeep Wrangler już oficjalnie z V8. Oto wersja Rubicon 392 2021
Czytaj też: Wiedzieliście że Jeep tworzy opancerzone SUVy Grand Cherokee?
Czytaj też: Tesla Model Y kontra Jeep Trackhawk

Nie zabrakło też kilku zdjęć wnętrza, ukazujących nowy pływający system informacyjno-rozrywkowy w formie tabletu oraz drobne szczegóły deski rozdzielczej.

Czytaj też: Premiera Jeep Wrangler 4xe, czyli w teren z podwójną elektryczną mocą
Czytaj też: Ten Jeep Gladiator mógłby podbijać samo piekło
Czytaj też: Gotowi na trochę terenowej zabawy z Jeepem, Mercedesem i Land Roverem?

Nowy Compass 2022 będzie również lepiej wyposażony. Otrzyma zupełnie nową technologię i elementy bezpieczeństwa. Zdjęcia szpiegowskie sugerują z kolei, że ma w pełni cyfrowy ekran z zegarami i nową kierownicę, ale te szczegóły nie są jeszcze potwierdzone.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News