Nowoczesny karmnik dla ptaków Bird Buddy zarobił miliony

Nowoczesny karmnik dla ptaków, Bird Buddy, Nowoczesny karmnik

Kiedy noce robią się dłuższe, a chłód zaczyna dawać się we znaki, nasi ptasi przyjaciele nie mają łatwo. Dlatego warto wspomagać ich w tym trudnym czasie, w czym może pomóc Wam nowoczesny karmnik.

Nowoczesny karmnik dla ptaków

Niegdyś prosta konstrukcja z kilku deseczek, a dziś futurystyczny podajnik żywności z kawałkiem technologii. To twórcy Bird Buddy ze Słowenii tchnęli w tradycję sporą dozę nowoczesności, która spodoba się przede wszystkim ornitologom albo tym zapatrzonym na ptaki.

Czytaj też: Na Kickstarterze rusza kampania planszówkowej adaptacji Phantom Doctrine!
Czytaj też: Kickstarter rozszerza swoją działalność na Polskę
Czytaj też: Ta klawiatura mechaniczna podbiła Kickstartera. Co w niej wyjątkowego?

Kosztujący maksymalnie 169 euro Bird Buddy (taniej o ile się pospieszycie)sprowadza się do prostej budki z zadaszeniem, która posiada przezroczysty rdzeń w formie magazynu na nasiona. Te trafiają do podajnika za sprawą siły grawitacji, zapraszając ptaki na ucztę.

Czytaj też: Grawer na zawołanie, czyli podbijające Kickstartera LaserPecker Pro
Czytaj też: Nagrywarka płyt winylowych Phonocut trafi na Kickstartera
Czytaj też: Na Kickstartera wpadła kamera Stacam z gimbalem

Najlepsze w Bird Buddy sprowadza się jednak do technologii, bo ten wytrzymały na warunki pogodowe karmnik posiada też ładowany przez USB-C moduł z aparatem nie tylko strzela ptakom fotki, ale też rozpoznaje je za sprawą algorytmu sztucznej inteligencji. Bird Buddy wspiera również aplikacja, informująca nas na bieżąco o nowych gościach.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News