Nielimitowany internet domowy od T-Mobile

T-mobile, t-mobile dr clown, światłowód T-mobile, oferta T-mobile,

T-Mobile zaskakuje swoją najnowszą propozycją. Jest nią Internet Domowy, który znajdzie się w sprzedaży od 13 września. Oferta obejmuje banalną instalację, 30 dniowy okres próbny oraz brak limitów w cenie od 45 zł miesięcznie.

Zgodnie ze statystykami Unii Europejskiej, Polska jest 3 krajem od końca odnośnie dostępu do internetu szerokopasmowego. Główną tego przyczyną jest słabo rozwinięta infrastruktura. Wiele osób ma dostęp tylko do opcji mobilnej a 1/3 gospodarstw jeśli ma dostęp do łącza to o maksymalnej prędkości 10 Mb/s. Frederic Perron, szef rynku prywatnego w T-Mobile Polska, mówi:

T-Mobile 1 – INTERNET DOMOWY łączy zalety dostępu mobilnego i stacjonarnego. Działa wszędzie, pozwala (jak w usłudze stacjonarnej) na transmitowanie nieograniczonej ilości danych a przy tym jest tak prosty w użyciu jak to tylko możliwe. Przed wprowadzeniem produktu na rynek przetestowaliśmy go w dwóch wybranych miastach. Ponad 90% z setek klientów, którzy w ramach testów korzystali z usługi jest z niej zadowolona, a ponad 60% poleciłoby ją znajomym. Doceniają szczególnie stabilność i szybkość połączenia. Te wyniki mówią dużo o jakości rozwiązania które dziś wprowadzamy. Zachęcam wszystkich do osobistego przetestowania.

https://www.youtube.com/watch?v=gkAu0KBNQlM

Dzięki najnowszej ofercie T-Mobile każdy może mieć szybkie i stabilne łącze w domu. Oferta dostępna jest w dwóch opcjach: 20 Mb/s za 45 zł miesięcznie oraz 60 Mb/s w cenie 55 zł miesięcznie. W cenie jest instalacja, darmowe testowanie oraz router Huawei B525 (za 1 zł). Za 199 zł można nabyć router stworzony specjalnie dla T-Mobile – Huawei B529.

Źródło: Materiały prasowe