Netflix zaoferuje nam opcję losowego odtwarzania

The Netflix Inc. website and logo are displayed on laptop computers arranged for a photograph in Washington, D.C., U.S., on Tuesday, Jan. 21, 2014. Netflix Inc., the largest subscription streaming service, is expected to release earnings data on Jan. 22. Photographer: Andrew Harrer/Bloomberg via Getty Images

W pierwszej połowie tego roku Netflix ma nam udostępnić zupełnie nową funkcję – shuffle play, czyli losowe odtwarzanie.

Losowe odtwarzanie na platformie Netflix

Zdarzyło Wam się włączyć Netfliksa i zmarnować mnóstwo czasu na znalezienie czegoś do obejrzenia? Cóż, nie tylko Wam, bo zdarza się to chyba każdemu użytkownikowi platformy. Czasem chcemy coś obejrzeć, ale właściwie nie mamy sprecyzowanych oczekiwań, a tytuły, które się wyświetlają nie wydają się atrakcyjne. W takich wypadkach przydałoby się, by ktoś podjął decyzję za nas.

Czytaj też: Dane z menedżerów haseł dodamy w Firefox 85
Czytaj też: Jeśli WhatsApp nie zmieni kontrowersyjnych zasad może mieć spory problem
Czytaj też: Inteligentna waga Smart Scale od realme to debiut na rynku Smart Home

Czymś takim może być opcja shuffle play, czyli losowego odtwarzania filmów i seriali oparta na specjalnych algorytmach. Według informacji funkcja ma pojawić się na platformie w pierwszej połowie tego roku. i będzie działała zapewne tak samo, jak np. na Spotify, gdy wchodząc na profil jakiegoś wykonawcy klikamy odtwarzanie losowe. W tym przypadku funkcja znajdzie nam produkcję z biblioteki Netfliksa, którą będziemy mogli obejrzeć. Nie wiadomo jeszcze, czy będziemy mogli wybrać, czy ma być to film czy serial, ani kiedy dokładnie nowość do nas zawita.

Chcesz być na bieżąco z WhatsNext? Obserwuj nas w Google News