TS Bravo jako najtańszy elektryczny motocykl w Europie

TS Bravo, najtańszy elektryczny motocykl w Europie, elektryczny motocykl

Światło dzienne ujrzał właśnie TS Bravo, czyli obecnie najwidoczniej najtańszy elektryczny motocykl w Europie, który pochodzi od firmy Alrendo.

Najtańszy elektryczny motocykl TS Bravo

Dostępny w cenie 10000 euro elektryczny motocykl TS Bravo nie jest może tak tani, jak ogłoszony w USA SONDORS Metacycle, ale nie ma co narzekać. Ten model jest w stanie rozpędzać się do 135 km/h, zapewniając klientom przyjemny sposób na dojeżdżanie do pracy, czy sklepu, a nie szaleństwa na torze, lub w środku nocy.

Czytaj też: Aprilia ujawniła motocykl Tuono 660 2021
Czytaj też: Nowy elektryczny motocykl Super Soco na zwiastunie
Czytaj też: Spodnie motocyklowe z poduszką powietrzną to coś, co zainteresuje każdego posiadacza motoru

Chłodzony cieczą silnik TS Bravo ma do zaoferowania 11 kW nominalnej mocy, która szczytowo może osiągnąć aż 58 kW na krótki czas. Zasila go z kolei duży akumulator o pojemności 16,6 kWh, dzięki czemu ten elektryczny motocykl zapewnia do 419 km zasięgu w środowisku miejskim i do 150 km przy prędkościach autostradowych.

Za ładowanie odpowiada ładowarka pokładowa o mocy 3,8 kW, która może całkowicie uzupełnić akumulator w niecałe cztery godziny ze standardowego gniazdka elektrycznego 220 V. Ten najtańszy elektryczny motocykl TS Bravo ma również siedmiocalowy wyświetlacz TFT na kierownicy.

Czytaj też: Motocykl Ducati Diavel 1260 powstał z inspiracji Lamborghini Sian
Czytaj też: Ducati Superleggera V4 – dwa koła, 158 kilogramów i silnik V4 o mocy 234-KM
Czytaj też: Trzy nowe elektryczne rowery od Ducati

Obecnie można już zamawiać elektryczny motocykl TS Bravo w ramach przedsprzedaży. Wymaga wpłacenia depozytu rzędu 300 euro, wprowadzenia 65% zaliczki w marcu tego roku i uzupełnienie kwoty przed przewidywaną dostawą i końcową płatnością w maju.

Chcesz być na bieżąco z WhatsNext? Obserwuj nas w Google News