Najciekawsze newsy tygodnia – gry [26.07.2020]

najciekawsze newsy, podsumowanie dnia

Przeglądamy co działo się w ostatnim tygodniu w świecie gier wideo. Ciekawe rzeczy czekają naw Was w kilku linkach!

Dlaczego Spider-Man Miles Morales na PS5 zadziała w 4K/60fps?

Deweloperzy Spider-Mana zaskoczyli. Okazuje się, że najnowsza produkcja od Insomniac Games będzie mogła działać na nowej konsoli w 4K i 60fps. Dlaczego jednak będzie to dostępne tylko w trybie wydajności?

Gameplay Prophecy – Ghost of Tsushima mogło tak wyglądać

Zanim powstało Ghost of Tsushima, Sucker Punch miało pełno pomysłów na grę. Okazuje się, że jedna z nich otrzymała nawet prototyp w formie wideo. Ciekawe czy pojawi się na PS5?

Kobiety w Assassin’s Creed? Dlaczego „to się nie sprzeda”?

Kontrowersyjne opinie płyną z Ubisoftu. Byli pracownicy wygłaszali poglądy, które nie do końca podobały się wszystkim twórcom. Do tego aktualni pracownicy opowiedzieli o szczegółach serii Assassin’s Creed.

Star Wars Squadrons PS5? Będziecie zawiedzeni grafiką

Okazuje się, że plany EA Motive wobec Star Wars Squdrons nie są zbyt rozbudowane. Gra zapowiada się na… kilka miesięcy życia? I nie liczcie na edycję na PS5.

Czytaj też: God of War 2 na PS5. Tajne plany Sony wyciekły

Ceny gier Ubisoft na PS5 – otwierajcie butelki szampana

310 złotych za nextgena? Nic z tych rzeczy. Pierwsze ceny gier na PlayStation 5 oraz Xbox Series X wyglądają na o wiele lepsze niż myśleliśmy.

Czytaj też: Najciekawsze newsy – gry [04.08.2020]

Premiera Xbox Series X. Pieniądze odłożone? Znamy miesiąc

Poznaliśmy miesiąc wydania Xbox Series X. Jeśli ktoś szykował się na premierę w grudniu to musi zmienić plany. Sprzęt Microsoftu będzie szybciej!

Zwiastun Stalker 2 ma w sobie to coś. Inspiracja Dying Light?

Jedna z ciekawszych produkcji zaprezentowanych podczas Xbox Games Showcase 2020. Stalker powraca i wszystko wskazuje na to, że deweloperzy nie popsują wizerunku marki. Nie mogę się doczekać nowej odsłony!

Dopiero opcjonalny tryb Mafia Remake doda kultowe elementy

Hangar 13 zamierza stworzyć w swojej Mafii dwa tryby gry. Jeden dla osób, które uwielbiają surowe przepisy oryginału oraz drugi dla bardziej współczesnej rozgrywki. Czekam!

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News