Najciekawsze newsy tygodnia – gry [19.07.2020]

najciekawsze newsy, podsumowanie dnia

Patrzę na ten tydzień i powiem Wam… nawet spokojnie było.

Potomek Asasynów grywalny w Watch Dogs Legion

Oj lubię takie smaczki! Dobre oko pewnego gracza wychwyciło na jednym z materiałów promocyjnych gry, że będziemy mogli zagrać jako Asasyn. No, może nie do końca, ale jednak.

Skull and Bones powstaje od początku, ale teraz brzmi fajnie

Moja reakcja, gdy zobaczyłem Skull and Bones po raz pierwszy? Meh. Moja reakcja, gdy przeczytałem jak prawdopodobnie będzie tytuł wyglądał teraz? Chcę w to natychmiast zagrać!

Co powiecie na graficzne odświeżenie GTA: San Andreas?

Grand Theft Auto San Andreas na Unreal Engine? Proszę bardzo! Swoją drogą to przypomniało mi się jak kiedyś były próby przeniesienia San Andreas na silnik GTA V i sporo osób mówiło, że bez sensu, bo zanim skończą to już wyjdzie kilka odsłon GTA na lepszych silnikach. Także tego… Przypomnę tylko, że Grand Theft Auto V będzie dostępne na PlayStation 5 w jeszcze lepszej jakości.

Mapa Cyberpunk 2077 z grafikami oddającymi klimat lokacji

Gracze posklejali informacje na temat mapy Cyberpunk 2077 i… poznaliśmy mapę gry. A do tego dołączono zdjęcia przedstawiające klimat lokacji. Gra już tyle powstaje, że wkrótce gracze sobie posklejają z materiałów promocyjnych fabułę produkcji. To by było!

Czytaj też: Pokaz DualSense – dmuchanie w pada, kolory i inne informacje

Assassin’s Creed Valhalla z zadaniami w stylu Red Dead Redemption 2

Ależ mi się ten pomysł podoba! O wiele lepiej wygląda gra, gdy zadanie rozpoczyna się nagle, a wydarzenia dzieją się już na naszych oczach, a nie, że sztucznie podchodzimy do NPC i słuchamy rozmowy.

Czytaj też: Najciekawsze newsy – gry [04.08.2020]

Nowe gry w Xbox Game Pass są dość specyficzne

Game Pass zazwyczaj dostarcza gry, które spodobają się większości graczy. Tym razem jednak dodano takie tytuły, że naprawdę trzeba być fanem danego gatunku, aby chcieć w nie zagrać. Ale kto wie? Może odkryjecie, że jakiś tytuł się Wam podoba, a tak nigdy byście go nie kupili?

Torchlight 2 za darmo. Tak, „tam”

Kolejna darmowa gra. Stop. Na PC. Stop. Macie ograniczony czas. Stop. Tak, w tym sklepie, o którym myślicie. Stop. No, to już wiecie wszystko.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News