Najciekawsze newsy tygodnia – gry [08.11.2020]

najciekawsze newsy, podsumowanie dnia

Pojutrze startuje nowa generacja konsol. Czas na ostatnie podsumowanie najciekawszych newsów o grach wideo, gdy w naszych domach nie ma jeszcze sprzętów odpalających gier w nawet 4K i 120 fps.

Wiedźmin 3 na Xbox Series X ładuje się tak szybko, że nie ma ekranu ładowania!

To był szok zobaczyć to po raz pierwszy. A potem zobaczyłem to jeszcze raz. I jeszcze raz. I za każdym razem nie wierzę w to co widzę. Dziś wiemy, że przeniesienie się do miejsca z większą zabudową zajmuje „aż” 2-3 sekundy, ale to ponad minuty z aktualnej generacji konsol to niebo a ziemia.

Czytaj też: Battlefield na PS5 i XSX ma wgnieść nas w fotel. Zespół testuje grę bardzo dokładnie
Czytaj też: Płynność gier PS5: Sekiro i Dark Souls 3 lepiej niż Xbox, a Bloodborne to wiadomo
Czytaj też: P.T. działało na PS5, ale Konami…

God of War Ragnarok na PS5 ma być grą roku 2021. Sorry Cyberpunk

Jeden z testerów God of War Ragnarok zbyt dużo napisał w swoim wpisie. Oczekiwania fanów są teraz poza skalą. Czy grą roku zostanie tytuł robiony ekskluzywnie na PS5 czy może polska produkcja?

Dysk Xbox Series S prawie nie ma miejsca na gry. Jedno Call of Duty i pograne

Aj! Konsola Microsoftu, która miała stanowić tani dostęp do nowej generacji urządzeń tego typu nie pozwoli Wam zainstalować zbyt wielu gier. A może i zmieści się tylko jedna. Przypomnijmy, że nawet NBA 2K21 na nextgenach zajmuje ponad 120 GB!

Star Wars Jedi: Upadły Zakon za darmo na premierę Xbox Series!

Produkcja, którą pokochali nawet najbardziej wybredni fani Star Wars będzie za darmo na Xbox Series! Co trzeba zrobić, aby ją uzyskać? Jeśli płacicie abonament to wystarczy zaczekać.

Czytaj też: San Andreas, Vice City, Bully i inne na PS5 w dniu premiery!
Czytaj też: Najgorsze gry generacji PS4 i Xbox One
Czytaj też: PS5 nie będzie w sklepach na premierę! Kupicie gdzie indziej

PS5 nie będzie w sklepach na premierę! Kupicie gdzie indziej

Zarówno w Polsce jak i na całym świecie – nie znajdziecie PS5 w sklepach. Konsolę będzie można kupić tylko w inny sposób. Pytanie tylko czy… starczy ich dla wszystkich?

Płynność gier PS5: Sekiro i Dark Souls 3 lepiej niż Xbox, a Bloodborne to wiadomo

Jak działają gry From Software na PS5? Fani trudnych produkcji powinni wybrać PS5, a nie Xbox Series X. Pierwsze testy pokazują dominację urządzenia Sony.

San Andreas, Vice City, Bully i inne na PS5 w dniu premiery!

Wiemy już jak wygląda sprawa gier z PlayStation 2, które działały na PS4. Jeśli macie jakieś klasyki z drugiej generacji Sony to możecie być spokojni. PlayStation 5 poradzi sobie i z tym.