Nowe karty MSI Suprim X. Poznaliśmy szczegółową specyfikację

MSI Suprim X, karty MSI Suprim X, specyfikacja Suprim X

Dla MSI premiera GeForce RTX 3000 okazała się idealnym momentem na stworzenie swojej nowej rodziny autorskich kart w postaci MSI Suprim X. Dziś z kolei, przedpremierowo poznaliśmy ich specyfikację dla RTX 3090 i RTX 3080.

Karty MSI Suprim X w szczegółach

Suprim X jest zupełnie nową marką topowych modeli kart graficznych MSI, która powinna pokazać się nam dopiero 20 listopada. Wtedy też zapewne poznamy szczegóły na temat premiery rynkowej oraz cen i na dodatek potwierdzimy dzisiejsze informacje.

Czytaj też: Plus ma nowe smartfony 5G. Nawet LG Wing doleciał
Czytaj też: Jak działa Intel TEC na AMD Ryzen 9 5950X?
Czytaj też: Oto oficjalna wydajność RTX 3060 Ti

Z nich wynika (via Videocardz), że MSI Suprim X rzeczywiście będą topowe, bo MSI RTX 3090 Suprim X i MSI RTX 3080 Suprim X swoim zegarem boost na poziomie kolejno 1860 i 1905 MHz będą odpowiadać poziomowi wydań Gigabyte Aorus XTREME. Nie będą tym samym najszybszymi, jako że ten tytuł należy do serii ROG Strix OC ASUSa.

Czytaj też: CZ Smart to wyjątkowy nowy zegarek od Citizen
Czytaj też: EVGA wypuszcza karty graficzne chłodzone cieczą
Czytaj też: Zalman wypuszcza obudowę N4 – wygląd to jej największa zaleta

Karty MSI Suprim X będą dzierżyć zupełnie nowe rozwiązanie chłodzące TRI FROZR 2S wyposażone w trzy wentylatory TORX 4.0 i ciepłowody umieszczone blisko VRM, a także na metalowym backplate. Nic dziwnego, jako że RTX 3090 w tym wydaniu będzie cechował się TGP rzędu 420 W, a RTX 3080 TGP na poziomie 370 W.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News