Nie tylko Lewandowski. Promocje Huawei i nowe gwiazdy

Samochód Huaweia jeszcze w tym roku? Samochodowe Xiaomi?

Huawei przygotował specjalne oferty promocyjne na swoje produkty. Do tego firma zaprosiła do swojej kampanii marketingowej nowe osoby promujące markę.

Huawei rusza z nowymi ofertami specjalnymi dla swoich klientów. Co firma dziś ogłosiła? Dowiedzieliśmy się między o specjalnych zestawach produktów firmy.

Od 1 sierpnia, najnowszy ultrabook Huawei MateBook X Pro będzie można kupić w zestawie ze smartwatchem Huawei Watch GT 2 (z wyłączeniem Watch GT 2 42 mm w kolorze złotym), bezprzewodowymi słuchawkami FreeBuds 3i oraz najnowszym routerem Huawei WiFi AX3 Quad-Core. Do tego tablet MatePad Pro pojawi się w ofercie z rysikiem M-Pencil, klawiaturą oraz 90-dniowym dostępem do oferty FilmBox w usłudze Huawei Filmy, a także do 50 GB w Huawei Chmura.

W obu przypadkach oferta jest limitowana – dostępnych będzie 100 zestawów zarówno w przypadku ultrabooka, jak i tabletu – oferta potrwa do 31 sierpnia lub do wyczerpania zapasów.

W ramach kampanii, Huawei zaoferował również wybrane smartwache i słuchawki w nowych, atrakcyjnych cenach. Huawei Watch GT 2 (42 mm) będzie można kupić w rekomendowanej cenie 799 zł, model Watch GT 2 (42 mm) w kolorze złotym – za 999 zł, a najnowsze bezprzewodowe słuchawki FreeBuds 3i w cenie 399 zł.

Czytaj też: Sztuczna inteligencja sposobem na sprawiedliwą rekrutację?

Pojawiły się również zmiany dotyczące oferty serwisowej firmy. Od 1 sierpnia do końca miesiąca, użytkownicy urządzeń Huawei będą mogli skorzystać z usługi montażu folii ochronnej na ekran lub specjalnej folii na tylną obudowę smartfona Huawei, płacąc za nią 25 zł. Co więcej, w każdy piątek – od 31 lipca do 31 sierpnia – osoby korzystające z usługi mogą liczyć na upominek (do wyczerpania zapasów). Nie zdradzono jednakże jakie mogą to być upominki.

Wiadomo jednak, że także do 31 sierpnia, można będzie wymienić ekran i płytę główną wybranego smartfona lub tabletu Huawei ze zniżką. Wysokość rabatu jest zależna od modelu i od decyzji serwisu dotyczącej konkretnego urządzenia, ale może sięgnąć nawet 40 procent.

Czytaj też: Rozpoczęto budowę ogromnego reaktora. Gdzie będzie go można znaleźć?

Poznaliśmy również nowe gwiazdy wspierające ambasadora marki Huawei Roberta Lewandowskiego. Są nimi od teraz:

  • Małgorzata Kożuchowska
  • Karolina Pisarek
  • Marcin Tyszka
  • Krzysztof Jankes Jankowski

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News