Lesbijski związek w New Mutants?

Lesbijski związek w New Mutants?

Na razie jeszcze nie wiadomo, czy horror o mutantach w ogóle ujrzy światło dzienne. Jednak według najnowszego raportu prawdopodobnie zobaczymy lesbijski związek w New Mutants.

Czytaj też: Nowe informacje na temat New Mutants

Status New Mutants jest bardzo niepewny. Film Josha Boone’a opóźniano już wielokrotnie. Pojawiały się doniesienia o poprawkach zarówno w scenariuszu jak i w całej strukturze produkcji. Podobno dokrętki drastycznie zmieniły ton New Mutants czyniąc go horrorem, a także dodały nowe postacie. Oficjalnie jednak nikt nigdy tego nie potwierdził, więc równie dobrze mogą to być tylko i wyłącznie plotki. Na razie więc nie wiemy niczego konkretnego, choć zważywszy, że przejęcie Foxa przez Disney w końcu się zakończyło, możliwe, że niedługo pojawią się jakieś informacje.

Najnowsze doniesienia mówią, że Wolfsbane (Maisie Williams) i Dani Moonstar (Blu Hunt) będą miały lesbijski związek w New Mutants. Jest to wprowadzenie motywu, którego w komiksach nie było. Jednak w pewien sposób zgadza się z najnowszą polityką względem LGBTQ w produkcjach superbohaterskich. Wiemy, że Marvel zamierza wprowadzić do MCU postacie homoseksualne, więc podążanie tym nurtem także w przypadku X-Men nie jest niczym zaskakującym. Inna sprawa, czy jest to potrzebne.

Podobno odbył się również pokaz testowy filmu New Mutants, więc możliwe, że jest on gotowy. W takim wypadku istnieje spore prawdopodobieństwo, że zobaczymy go w kinie w zaplanowanym czasie. Na razie jest to 31 lipca, ale wszystko jeszcze może ulec zmianie.

Czytaj też: Oficjalny zwiastun Avengers: Endgame! Zobaczcie najnowszy trailer!

Źródło: comicbookmovie.com