Lego Art – wyjątkowe zestawy klocków dla dorosłych

Lego, klocki lego, lego art, lego art zestawy

Chociaż doskonale wiadomo, że każde klocki Lego są zarówno dla dzieci jak i dorosłych, to nowe zestawy wyraźnie skierowane są już do dorosłego odbiorcy. Lego Art to nie tylko budowanie, ale i sztuka.

Obraz z superbohaterem z LEGO Art

Klocki Lego choć są przeznaczone teoretycznie dla dzieci, mają równie wielu dorosłych entuzjastów. Nie wszyscy są rodzicami, którzy bawią się Lego podczas wspólnych chwil z dzieckiem. jednak duńska firma postanowiła uderzyć wprost do portfeli dorosłych oferując im zestawy, które nie tylko sprawią frajdę podczas układania, ale również mogą spokojnie zawisnąć na ścianie jako świetny dodatek do wnętrza.

Zestawy lego Art składają się z kolorowych płytek, z których budujemy w dwóch wymiarach. W ten sposób możemy stworzyć obraz, a kolekcje inspirowane są postaciami z Gwiezdnych Wojen czy Marvela. To jednak nie wszystko, bo ułożyć można podobizny członków zespołu The Beatels czy kultowy wizerunek Marilyn Monroe, autorstwa Andy’ego Warhola w stylu pop art.

Czytaj też: Xiaomy wypuści niedługo swoją maskę

Czytaj też: Z oczyszczaczem Eteria zapomnicie o kupowaniu filtrów powietrza

Czytaj też:Vespera, czyli stacja badawcza dla każdego fana kosmosu

Już nie tylko sam proces układania jest ważny, ale również końcowy model. Dorośli bowiem wolą go wyeksponować i na niego patrzeć niż się nim bawić. I stąd właśnie kolekcja Lego Art. Stworzenie tego konceptu zajęło firmie aż dwa lata, ale w końcu mogą przedstawić nam w pełni satysfakcjonujący produkt.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News