Infinity Game Table zupełnie nowym sposobem na granie w planszówki

Infinity Game Table, granie w planszówki

Trudno nie lubić gier planszowych w fizycznej postaci, ale wydania cyfrowe niosą za sobą spore korzyści. Dla ludzi, którzy są ich zwolennikami powstał właśnie Infinity Game Table.

Z Infinity Game Table granie w planszówki nabiera nowego wymiaru

Będący obecnie częścią kampanii na Kickstarterze Infinity Game Table zgarnął już ponad cztery miliony złotych z wymaganych prawie 200 tysięcy do rozpoczęcia produkcji. Niestety dla Europejczyków będzie to owoc zakazany, jako że wysyłki są ograniczone do USA i Kanady.

Czytaj też: Na Kickstarterze rusza kampania planszówkowej adaptacji Phantom Doctrine!
Czytaj też: Kickstarter rozszerza swoją działalność na Polskę
Czytaj też: Ta klawiatura mechaniczna podbiła Kickstartera. Co w niej wyjątkowego?

Odpowiadająca za Infinity Game Table firma Arcade1Up stworzyła pełnowymiarowy stół do gry, co w rzeczywistości przypomina ogromny tablet z opcjonalnymi nogami o powierzchni 81,3 x 55,9 cm i 49,5 cm wysokości. Powinno wystarczyć na przyjęcie wokół siebie do 6 graczy.

Czytaj też: Grawer na zawołanie, czyli podbijające Kickstartera LaserPecker Pro
Czytaj też: Nagrywarka płyt winylowych Phonocut trafi na Kickstartera
Czytaj też: Na Kickstartera wpadła kamera Stacam z gimbalem

Ekran Infinity Game Table dostępny w 24- i 32-calowym wydaniu ma rozdzielczość Full HD i jest w stanie obsłużyć do 10 sygnałów jednocześnie. Jednak to, co robi w nim największą robotę, to umowa licencyjna z firmą Hasbro, dzięki której na tym sprzęcie można grać w dziesiątki klasyków pokroju szachów, Monopoly, Zgadnij Kto, Pandemic, czy Scrabble, ale też całą masę puzzli, czy kolorowanek. Oczywiście za darmo.

Cena za Infinity Game Table wynosi w rzeczywistości niewiele, jak za tak dużo dobra, bo 499$ za wersję 24-calową i 699$ za 32-calowy model. Same gry są dostępne przez internet.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News