Jeśli macie smykałkę do warsztatowych prac, Hyundai ma coś dla Was

hyundai-soapbox-warsztat-diy

Wracając pamięcią do zapoczątkowanych w marcu obostrzeniach w myśl przemieszczania się, aż łezka się w oku kręci, że Hyundai dopiero teraz pokazał, jak stworzyć swojego Soapbox w przydomowym warsztacie.

Zaprojektowany przez Hyundai Motor Europe Technical Center zestaw typu Do It Yourself (z ang. Zrób To Sam) ma za zadanie zająć Wam długie godziny nad tworzeniem własnego mobilu. Firma postanowiła stworzyć tego typu dzieło, aby promować czas spędzany z klientami, rodzinami i przyjaciółmi.

Zgodnie z ogłoszeniem Hyundaia wszystkie potrzebne materiały do stworzenia Soapbox są przystępne cenowo i dostępne w każdym standardowym sklepie, lubującym się w sprzętach DIY (via Motor1).

Jak powiedział Andreas Christoph-Hofmann, wiceprezes ds. marketingu I produktów Hyundai Motor Europe:

W ostatnich miesiącach spędzanie czasu razem z rodziną stało się dla ludzi bardziej wartościowe. Chcieliśmy stworzyć zabawny projekt, który dałby rodzinom i przyjaciołom przyjemny projekt, który ich łączy.

Czytaj też: VibroSense czyli dążenia do inteligentnych domów przyszłości ciąg dalszy

Tak powstał pomysł na Hyundai Soapbox o długości jednego metra wykorzystuje przede wszystkim sklejkę, metalowe pręty i materiały łączące, takie jak wsporniki i śruby, czy koła z taczek (czterech, bo czterech, ale może macie jakieś na stanie?).

Sterowanie jest realizowane za dwóch drewnianych „gałek” , a za hamowanie odpowiada prosty mechanizm. Napęd? To już kwestia wyobraźni, bo w pierwotnej formie Soapbox tego brakuje.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News