Ciągle elektryczny rower, czy już skuter z pedałami? Oto HyperScrambler 2

Firma Juiced ujawniła swój kolejny elektryczny rower o solidnym pokładzie mocy, który równie dobrze może zostać uznany za elektryczny motorower. Oto HyperScrambler 2.

HyperScrambler 2 dzierży nie jeden, a dwa 52-woltowe akumulatory o pojemności 19,2 Ah, dzięki którym może pokonać do 160 kilometrów i rozpędzać się powyżej 48 km/h. Duet akumulatorów sprawił, że firma musiała opracować inteligentny system obciążania obu z nich w jednym czasie. Jak zapewne się domyślacie – udało się to.

To cacko od Juiced, to nie jakiś tam dwukołowiec z silnikiem elektrycznym. To cacko z podwójnym systemem zawieszenie, odpornymi na przebicie oponami rodem ze skutera i przede wszystkim silnik w tylnej piaście Bafang o mocy szczytowej całych 2000 W i nominalnej rzędu 1000 W. Ten reaguje albo na przepustnicę na kierownicy, albo na pedałowanie.

Linię między określaniem HyperScrambler 2 mianem ebike i skutera zaciera światło LED na przodzie w stylu retro, światła hamowania, hamulce hydrauliczne, lusterka boczne, kierunkowskazy i miejsce na tablicę rejestracyjną.

Czytaj też: AMD pokaże coś już jutro. Nowe karty graficzne, czy może procesory?

Siodełko tylko podkreśla jego motorowerowe ambicje, na które będziecie mogli usiąść za 2999$, bo tyle kosztuje ten model w przedsprzedaży, która ruszy 23 września. Później cena ta wzrośnie do 3999$, a jeśli interesuje Was model z jednym akumulatorem, szykujcie się na wydatek 2499$, które po przedsprzedaży wzrosną do 2999$.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News