Huawei kpi z Galaxy S10

Huawei, galaxy S10, Hauwei P30 Pro, Huawei kpi Galaxy S10, Hauwei Galaxy s10, aparat huawei, aparat galaxy s10

Potyczki pomiędzy różnymi firmami są zawsze bardzo ciekawe. Tym razem Huawei wykorzystało premierę Galaxy S10, aby nabijać się z konkurencji.

Huawiei niedługo wprowadzi na rynek serię P30, która będzie bezpośrednią konkurencją Galaxy S10. Producent ten wprowadził potrójny aparat do swoich konstrukcji już rok temu a Samsung zrobił to dopiero teraz. Właśnie wykorzystując ten fakt Huawei nabija się z południowokoreańskiej konkurencji.

Firma twierdzi, że nowe smartfony Samsung są dosyć standardowe a najlepsze konfiguracje aparatów dopiero nadejdą. Jest to oczywistym nawiązaniem do premiery serii P30, która będzie miała miejsce 26 marca. Chiński producent twierdzi, że jego konstrukcje będą znakomicie wykonane i niesamowicie wydajne.

Czytaj też: Xiaomi Mi 9 debiutuje!

https://twitter.com/HuaweiMobile/status/1098305773086695425

Huawei zarzuca także braki w zoomie Galaxy S10. Nowa seria posiada 12 mm sensor pozwalający na dwukrotne powiększenie zdjęć. Ubiegłoroczny model P20 Pro posiadał 5 krotny hybrydowy zoom optyczny a w tym roku zostanie to jeszcze ulepszone. Możliwe, że Huawei pokaże coś w style 10x zoomu zaprezentowanego przez Oppo.

Co więcej, pierwsze doniesienia mówią o nawet czterech aparatach w modelu P30 Pro. Nic więc dziwnego, że Huawei szydzi ze swojej konkurencji. Jeśli seria Galaxy S10 dogoni w DxOMark P20 Pro i Mate 20 Pro będzie to sukces. Seria P30 z pewnością zawiesi poprzeczkę jeszcze wyżej i osiągnie znacznie lepsze rezultaty w tych testach. Jeśli tak się stanie to Huawei zbliży się do zostania największych producentem smartofnów na świecie.

Czytaj też: Vivo zaprezentowało model V15 Pro

Źródło: Wccftech