Gwiezdne Wojny: W IX Epizodzie pojawi się Lando Calrissian

Poznajcie szczegóły na temat roli.

Gwiezdne Wojny: W IX Epizodzie pojawi się Lando Calrissian

Choć premiera ostatniej części najnowszej trylogii Gwiezdnych Wojen czeka nas w grudniu, to nadal nie znamy tytułu filmu. Nie dostaliśmy również zwiastuna, choć były podejrzenia, że zadebiutuje on podczas Super bowl. Informacje, które do nas dochodzą to w większości plotki. W IX Epizodzie pojawi się Lando Calrissian, czyli jedna z kultowych postaci oryginalnej trylogii, a najnowsza plotka przybliża jego rolę w filmie.

Fakt, że w IX Epizodzie pojawi się Lando to ciekawa wiadomość. W tej roli wystąpi Billy Dee Williams, ten sam, którego widzieliśmy w pierwszej trylogii. Po tym, jak twórcy uśmiercili Hana Solo i Luke’a Skywalkera, pozostało niewiele postaci, które mogą nawiązywać do oryginalnych filmów. Z powodu śmierci Carrie Fisher, zapewne na ekranie nie zobaczymy już księżniczki Lei. Dlatego powrót Lando, będzie prawdziwą gratką dla fanów, choć, jak mówią plotki, jego rola będzie mała.

Czytaj też: Nowy zwiastun Smętarza dla zwierzaków

W zeszłym roku Disney wykorzystał już tę postać w filmie Han Solo: Gwiezdne Wojny – historie. Wówczas wcielił się w niego Donald Glover. Jednak powrót Williamsa do swojej roli sprzed lat jest naprawdę wspaniałą wiadomością. Według doniesień jego rola nie będzie duża. Pomoże on jedynie głównym bohaterom w poszukiwaniu tajemniczego MacGuffina. Oznaczałoby to, że pojawi się w zaledwie kilku scenach. Wynika to przede wszystkim z podeszłego wieku aktora. Ma on już 81 lat i choć nadal jest w świetnej kondycji fizycznej, to raczej nie byłby w stanie wykonywać zbyt wielu działań. Mimo wszystko taka rola Lando w IX Epizodzie miała sens, gdyż zawsze był on postacią raczej wspierającą.

Premiera IX Epizodu Gwiezdnych Wojen już w 19 grudnia.

Czytaj też: Kapitan Marvel nie obejrzymy na Netflixie

Źródło: cbr.com