Gracze Red Dead Online nieśli zupy przez całą mapę

Gracze Red Dead Online wpadli na nietypowy. Ich celem było przeniesienie miski zupy przez całą mapę.

Gracze w trybach sieciowych potrafią znajdować sobie nietypowe zajęcia. Nuda sprawia, że czasem jesteśmy świadkami narodzin rewelacyjnych pomysłów, które potem można wspominać nawet przez lata, jako miłe chwile spędzone przy danej grze.

Czytaj też: Na rynku gier porno stabilnie – Villa Party I to kolejny specyficzny tytuł dostępny na Nutak

Gracze Red Dead Online wpadli na zaskakujący pomysł. Wymyślili sobie oni, że zbiorą się wszyscy w jednym miejscu i wspólnie przygotują zupy. Bohater gry może taką zupę nieść w rękach, więc wymyślono, że celem zabawy będzie dotarcie na drugi koniec mapy. Oczywiście przegrywa ten, kto upuści miskę.

Czytaj też: Gracz Red Dead Online ratuje życie znajomej postaci

Podczas wydarzenia nie można było używać koni czy wskakiwać do pociągów. Na piechotę należało przejść całą mapę w grupie, a przy okazji uważać na grupy bandytów, nierówny teren czy… pociągi.

Niektórzy gracze, którzy upuścili zupę postanowili nieść zwłoki, aby dalej bawić się z innymi. Na koniec podróży, po odkryciu wielu niespodzianek, które poukrywał Rockstar w swojej grze, wszyscy poszli do baru i zaczęli celebrować udaną zabawę. Zapis ich „drogi” możecie zobaczyć poniżej.

Czytaj też: Fabularne czy multiplayerowe DLC do Red Dead Redemption 2 – Rockstar już wybrał

Źródło: kotaku.com