Co fajnego w Genesis G90 2021 w limitowanej edycji Stardust?

Genesis G90 wchodzi na rynek w ramach 2021 roku modelowego, a ta ekskluzywna marka Hyundaia dokładnie wie, jak przypomnieć o sobie po premierze. Oto Genesis G90 Stardust 2021.

Flagowy dla Genesis sedan w wydaniu Stardust Edition zyskuje nowy wygląd, bo tak naprawdę ten pakiet sprowadza się głównie do zmian wizualnych. Według Genesis projektanci zaczerpnęli inspirację ze „ sceny nocnego nieba pełnego gwiazd, które wisi nad czerwonym dywanem, gdzie celebryci są obsypywani blaskami fleszy”.

Taka przynajmniej była wizja, bo w praktycznym ujęciu G90 Stardust zdobi dwukolorowe czarne nadwozie, które łączy w sobie metaliczne wykończenie z matowym dachem. Perłowe akcenty przenoszą się do środka, gdzie znalazły się dwukolorowe skórzane siedzenia i szereg wykończeń z jesionu (via Motor1).

Warto przypomnieć, że Genesis dla G90 na 2021 rok modelowy w standardzie dorzucił do oferty nowe wyposażenie. Mowa o adaptacyjnym zawieszeniu oraz inteligentnym oświetleniu przednim, które nie tylko automatycznie przyciemnia światła drogowe, ale też może dostosowywać jasność na żądanie.

Nowością opcjonalną w 2021 roku jest system unikania kolizji parkowania tyłem, który może wykrywać przedmioty lub pieszych za samochodem i ostrzegać kierującego dźwiękiem. W razie potrzeby automatycznie wyhamuje pojazd, aby zapobiec kolizji.

Czytaj też: Jak wygląda nowe logo dla Mustanga Mach 1?

Genesis nie ujawnił jeszcze cen dla G21 2021, zarówno w wydaniu podstawowym, jak i wersji Stardust. Ta droga będzie jednak zapewne droga, bo firma ma w planach stworzenie tylko 50 egzemplarzy i to tylko dla klientów w Korei Południowej.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News