Pragnęliście karty inspirowanej klockami LEGO? GALAX ma coś dla Was

Chociaż najbardziej lubimy połączenia LEGO i samochodów, to i kartą graficzną Galax RTX 3090 Gamer nie pogardzimy. Ba! Nie będziemy mieli nawet okazji, bo to ekskluzywna karta na chiński rynek.

GALAX ogłosił właśnie swój niestandardowy model karty graficznej GAMER opartej na GeForce RTX 3090. Wyjątkowa w tym wydaniu RTX 3090 jest inspiracja klockami LEGO w myśl samej obudowy trzech wentylatorów o wielkości 90 mm każdy (via VideoCardz).

RTX 3090 GAMER jest utrzymany w trzech kolorach: czarnym, czerwonym i niebieskim. Karta nie wygląda wcale agresywnie… gamingowo, wbrew swojej nazwie. W rzeczywistości dobór kolorów i sama konstrukcja sprawia wrażenie, że to inspiracja nie tylko klockami LEGO, ale też konsolą Nintendo Switch.

Czytaj też: Samsung QLED 8K Q700T robi 8K bez 8K. Sztuczna inteligencja czyni cuda

Nie liczcie, że wybudujecie na całym tym modelu coś własnego z LEGO, bo większość zaczepów, to atrapy, ale na widocznej w obudowie krawędzi (tam gdzie znalazł się napis Gamer GeForce RTX) mała budowla będzie mogła powstać. Może nawet ktoś postara się o „podpórkę”? Czemu nie, to przecież coś funkcjonalnego, a na to trzyslotowe bydle coś by się przydało.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News