G Pro X Superlight to najlżejsza myszka Logitecha

G Pro X Superlight, najlżejsza myszka Logitecha

W ostatnich tygodniach rynek został dosłownie zalany szalenie lekkimi myszkami gamingowymi, które niską wagę uzyskiwały za sprawą perforowanych obudów. Myszka G Pro X Superlight Logitecha jest jednak tutaj wyjątkiem.

Logitech G Pro X Superlight

Najnowszym nabytkiem w ofercie Logitecha jest coś zdecydowanie wyjątkowego, bo najlżejsza myszka, jaką ten producent kiedykolwiek stworzył. Na dodatek G Pro X Superlight jest bezprzewodowa, korzystając z technologii LightSpeed 2,4 GHz oraz akumulator o żywności do 70 godzin na jednym ładowaniu.

Czytaj też: Jonsbo prezentuje obudowę UMX6
Czytaj też: Galax szykuje karty z serii Work The Frames
Czytaj też: EK WB wypuszcza potężny zestaw chłodzenia cieczą – EK-AIO Elite 360 D-RGB

Po stronie precyzji G Pro X Superlight może pochwalić się sensorem HERO 25K o rozdzielczości nawet 25600 DPI. Ten wykorzystuje inteligentny system zarządzania energią do ciągłego dostosowywania liczby klatek na sekundę w oparciu o ruch myszy, aby zminimalizować zużycie energii. Wszystko to przy zachowaniu wagi poniżej 63 gramów.

Czytaj też: Sprzedający na Allegro dopłacą do darmowej dostawy Smart!
Czytaj też: Nowe obudowy Nova Mesh SE TG od BitFenix chwalą się siatką
Czytaj też: TSMC osiągnęło przełom w 2 nm procesie technologicznym

Logitech G PRO X SUPERLIGHT jest dostępna od dzisiaj w przedsprzedaży na stronie Logitechg.com w przewidywanej cenie 599 zł zarówno w wersji czarnej, jak i białej.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News