Ford Bronco z trybem KOZA nie jest żartem

Nowy Ford Bronco zadebiutuje już 13 lipca, a przed tym dniem już możemy zainteresować się trybem GOAT, w którego zostanie wyposażony.

„Tryb KOZA” łączy się z wcześniejszymi informacjami na temat rezerwowania znaku towarowego przez Forda. Warto przypomnieć, że Ford Bronco pierwszej generacji nosił przydomek G.O.A.T., czyli akronim od słów Goes Over Any Terrain.

Do tej pory nie ujawniono żadnych szczegółów na temat trybu GOAT w modelu Bronco, ale CEO firmy powiedział, że ten samochód będzie lepszy niż Jeep Wrangler pod względem sprytnych funkcji i technologii (via Motor1).

Spodziewamy się, że tryb GOAT będzie niczym innym, jak trybem z myślą o pokonywaniu stromych zboczy. Tak, jak górskie kozy nie robią sobie nic z kamienistymi stokami, tak nowy Bronco również może nie przejmować się stromiznami.

Czytaj też: Bugatti szykuje kolejnego Chirona? Dziwny model uchwycony w testach

Kiedy nowe wydanie Bronco już zadebiutuje, będzie dostępne w wersji dwudrzwiowej i czterodrzwiowej. Powszechnie uważa się, że będzie miał zdejmowany dach i drzwi, dzięki czemu będzie prawdziwym konkurentem Jeepa Wranglera.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News