Emily w Paryżu – Netflix prezentuje zwiastun serialu

Emily w Paryżu, Netflix, zwiastun, Lily Collins

Netflix pokazał oficjalny zwiastun serialu Emily w Paryżu od Darrena Stara. Lily Collins rozpoczyna karierę w Paryżu i wkracza w świat haute couture. Jak się w nim odnajdzie?

Najnowszy zwiastun Emily w Paryżu zdradza trochę szczegółów fabuły serialu. Główna bohaterka grana przez Lily Collins przybywa do stolicy Francji, gdzie ma objąć stanowisko dyrektorki działu marketingu w jednej z francuskich firm. Jednak to nie USA, a amerykańskie podejście nie sprawdza się w kontaktach z nowymi współpracownikami. Konflikty z kolegami z pracy skutkują wieloma nadgodzinami. Ale pamiętajcie, to Paryż, więc nie zabraknie gorących romansów.

Dwudziestoparoletnia Emily jest ambitną dyrektorką działu marketingu z Chicago, która niespodziewanie otrzymuje pracę marzeń w Paryżu. Gdy jej firma przejmuje luksusową francuską agencję marketingową, młodej kobiecie powierzone zostaje opracowanie odpowiedniej strategii w mediach społecznościowych. Nowe, paryskie życie Emily wypełniają upojne przygody i nieoczekiwane wyzwania — w tym zyskanie sympatii nowych współpracowników, nawiązanie nowych przyjaźni i odnalezienie miłości.

Pierwszy sezon Emily w Paryżu zadebiutuje na Netfliksie już 2 października.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News