Elektryczny motorower Presidio od Monday Motorbikes

elektryczny-motorower-presidio-monday-motorbikes

Krok wyżej od roweru, ale krok niżej od motocykla. To w skrócie motorower Presidio od Monday Motorbikes, którego napędza oczywiście potęga elektryczności.

Elektryczny motorower Presidio

W tym roku elektryczne motorowery przeżywają istny renesans (zwłaszcza w USA), co kontynuuje kolejny model. Tym razem do gry weszła marka z doświadczeniem na karku, bo tworząca motorowery elektryczne łączące styl retro z nowoczesnymi technologiami od 2015 roku.

Czytaj też: Nie dziwi nas cena Reevo, bo to prawdziwy elektryczny rower przyszłości
Czytaj też: Nowe elektryczne motorowery SONDORS MadMods nie zabijają ceną
Czytaj też: Pierwszy rower elektryczny od Segway! C80 zaciera granicę pojazdów elektrycznych

Specyfikacja Presidio jest podobna do specyfikacji motoroweru elektrycznego Anza, który został również ujawniony przez Monday Motorbikes na początku zeszłego miesiąca. Patrzymy więc na dwie wersje o mocy 500 i 750 W, z czego ten słabszy może osiągać prędkości 32 km/h, a mocniejszy już 45 km/h.

Oba modele obejmują też możliwość wspomagania użytkownika podczas pedałowania, ale kiedy zabraknie sił, manetka przepustnicy i maksymalny zasięg 64 km zawsze będzie do dyspozycji.

Po stronie wyposażenia elektryczny motorower Presidio może pochwalić się podwójnymi tylnymi amortyzatorami gwintowanymi, podwójnym widelcem przednim, solidnymi oponami z błotnikami, wyświetlaczem na kierownicy, czy zaawansowaną konstrukcją ramy z wielkim siedziskiem. Oczywiście nie zabrakło hamulców (tutaj mechanicznych, tarczowych), czy oświetlenia.

Czytaj też: Current, czyli najtańszy elektryczny rower z paskiem węglowym
Czytaj też: Rama tego roweru dosłownie napompuje Twoje koła
Czytaj też: Firma Pedego zaskoczyła tanim elektrycznym rowerem Element

Cena Presidio jest też atrakcyjna, bo zaczyna się od 1999$, stawiając go w USA na podium najtańszych motorowerów elektrycznych.