Duży wyciek dotyczący następcy Motorola One – modelu P40 Play

P40 Play, motorola P40 Play, specyfikacja P40 Play, parametry P40 Play, wygląd P40 Play, rendery P40 Play

Rok temu Motorola uruchomiła całkowicie nowe serie smartfonów – modele One, One Power czy P30. Dwa ostatnie zostaną zastąpione przez konstrukcje One Vision i One Vision Power. Właśnie poznaliśmy także następcę tego pierwszego.

Nowy telefon może nosić nazwę P40 Play w Chinach. Urządzenie posiada wyświetlacz z wycięciem na przed aparat. Tym razem ma ono kształt kropli wody. Należy także zwrócić uwagę na trochę grubsze ramki oraz brak loga na dolnej ramce. Smartfon posiada 5,6 calowy wyświetlacz – mniejszy o 0,3 cala od poprzednika.

Czytaj też: Nowe rendery obudowy na OnePlus 7 pokazują wyświetlacz bez notcha

Producent zdecydował się także na rezygnację ze szklanej obudowy, która podwyższała cenę smartfona. W przypadku nowej konstrukcji zostanie ona wykonana z tworzywa sztucznego.

Z tyłu znajdzie się podwójny aparat umieszczony pionowo w rogu. Główny obiektyw będzie miał 13 MP i nie wiadomo z czym zostanie on sparowany. Nie zabraknie także lampy błyskowej LED.

W środku może znaleźć się Snapdragon 625 sparowany z 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB pamięci wewnętrznej, chociaż na rynek może trafić także wersja 3 GB + 32 GB. Nie zabraknie także złącza audio 3,5 mm. Niestety zamiast portu USB-C będzie miroUSB. Cena Motoroli P30 Play może wynosić od 200 do 250 dolarów.

Czytaj też: Oficjalna specyfikacja Huawei P30 Lite

Źródło: Phonearena