Reklama

Dodatki do Control zdradzają powrót bohatera popularnej gry

Dodatki do Control mogą zaskoczyć. Jeśli nie graliście jeszcze w Control, to lepiej przerwijcie czytanie.

Remedy Interactive zaprezentowało roadmapę Control. Dzięki tej „mapie” możemy poznać drogę rozwoju produkcji i tego co nas w niej czeka. Zaznaczam jednak już teraz, że jeśli nie chcecie sobie psuć zabawy, to polecam przerwać czytanie, bo na grafice, którą zaraz zobaczycie, może być spoiler.

Czytaj też: Nieliniowość Cyberpunk 2077 – jak nasze pochodzenie wpłynie na dialogi?

Oto opublikowana przez twórców roadmapa:

Na jesień zapowiedziano tryb fotograficzny, który szturmem zdobył serca graczy podczas tej generacji. Grudzień będzie należał do nowego trybu Expeditions. Następnie w 2020 roku otrzymamy dwa dodatki. Jeśli sie dobrze przyjrzymy to zobaczymy, że ostatni z nich „AWE” nawiązuje wprost do Alana Wake’a.

Ciekawi mnie jak tłumacze poradzą sobie z nazwą dodatku. Oficjalnie rozszerzenie nazywa się już od dłuższego czasu w Polsce „WAŚ”.

W tej porzuconej sekcji agencja badała najniebezpieczniejsze spośród wydarzeń alter świata. Akta utajniono, obiekty badań odcięto, a ich moce porzucono. Sekcja została jednak naruszona, a obiekty wydostały się na zewnątrz…

Czyżby tłumacze wiedzieli już od początku, że w grze pojawi się Alan Wake i wiedzieli jak to przetłumaczyć, czy wymyślili sobie tłumaczenie i teraz mają problem? Co by nie było – to drobnostka, a informacja o tym, że gry dzielą uniwersa jest niesamowicie ekscytująca!

Czytaj też: Chmura EA wchodzi w fazę testów

Źródło: wccftech.com