Deckbuilder Banners of Ruin dostępny na Steam

gra Banners of Ruin , steam Banners of Ruin

Gra Banners of Ruin jest już dostępna na Steam w trybie Wczesnego Dostępu. Jeśli jesteście fanami deckbuilderów to warto zapoznać się z tym tytułem.

Turnieje odbywają się w mieście Gwiazda Zaranna. Gracze mają budowa talie i toczyć serie walk z udziałem aż sześciu postaci. Każdy z bohaterów może odblokować zestaw unikalnych kart i umiejętności.

Czytaj też: Synchronizacja gier GeForce NOW oraz niespodzianki

O czym opowiada historia gry?

Historia Banners of Ruin opowiada o zabójczej walce o tron pomiędzy rodem Czarnostopych, który czasy świetności ma dawno za sobą, a rodem Ender, niszczącym wszystko na swojej drodze. Niektórzy bohaterowie zginą w trakcie, ale zawsze znajdą się inni, którzy będą nieść pochodnię Czarnostopych! Po prostu otrzep się i próbuj dalej!

Twórcy gry przy projektowaniu skupili się na wysokiej grywalności. Każda tura nagradzana jest żetonami, które odblokowują nowe karty i pasywne umiejętności dostępne w kolejnych rundach.

Czytaj też: Tak wyglądają nowe loga procesorów Intel

Callum Tweedie-Walker – developer & environment artist, Montebearo, mówi:

Jesteśmy wielkimi fanami gier deckbuildingowych, dlatego chcieliśmy dorzucić swoje pięć groszy do tego gatunku. Klimat i historia w grze są całkiem drobiazgowe i odrobinę mroczne, ale też odpowiednio zrównoważone dzięki obecności bohaterów – antropomorficznych zwierząt. Pod względem rozgrywki, chcieliśmy jeszcze bardziej podkreślić nietypowość naszej gry, właśnie dlatego sześcioosobowa drużyna może składać się z różnych stworzeń, od Bobrów, przez Niedźwiedzie i Wilki, na Łasicach kończąc. Umiejętności wszystkich zwierząt, połączone z karcianym systemem dają naprawdę niepowtarzalne doświadczenie, które wciąga na dobre.

Grę znajdziecie pod tym linkiem.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News