Cryorig wypuszcza ulepszone wersje chłodzeń: H7 Plus i M9 Plus

Aby utrzymać się na na rynku podzespołów komputerowych trzeba ciągle prezentować nowe rozwiązania albo ulepszać te już istniejące. Dobrze rozumie to Cryorig, który zaprezentował właśnie nowe modele chłodzeń.

Pierwsze z nich to H7 Plus. Ma ono 145 mm wysokości oraz zapewnia pełną kompatybilność z pamięciami RAM. Producent zastosował w nim technologię Hive Fin, która optymalizuje przepływ powietrza, Heatpipe Convex-Align i Quad-Air Inlet, które zapewniają dodatkowe lepszą pracę przy zastosowaniu dwóch wentylatorów 120 mm. W zestawie znajdziemy właśnie dwie sztuki QF120 PWM, które zostały idealnie dopasowane do chłodzenia. Jego cena wynosi 44,45 euro (190 zł).

Drugi model to M9 Plus. Jego wysokość to zaledwie 124,6 mm. Ponownie jest pełna kompatybilność z pamięciami RAM. M9 Plus posiada dołączone dwa 92 mm wentylatory, które mają zapewnić odpowiedni przepływ powietrza. Dzięki jednemu kablowi typu Y można je zsynchronizować co powinno pozytywnie wpłynąć na wydajność i kulturę pracy. M9 Plus został wyceniony na 24,45 euro (105 zł).

Źródło: Materiały prasowe